Pilny zwrot w sprawie Kacpra! Matka zaatakowała policję

Do akcji poszukiwawczej jaką jest zaginięcie 3,5 letniego Kacpra włączył się Krzysztof Rutkowski, on i matka chłopca wystąpili przed kamerami.

Czytaj też: Ekspert broni Polski i wytyka błąd UE! To była pomyłka

3,5 letni Kacper jest poszukiwany od poniedziałku wieczorem. Wszczęto akcję po tym jak zgłoszono jego zaginięcie. Wiadomo, że to matka zgłosiła sprawę na policję. Dziecko miało przebywać pod opieką ojca na terenie ogródków działkowych. Ogródki o których mowa znajdują się niedaleko rzeki.

„Ojciec w trakcie przesłuchania wyjaśniał, że stracił dziecko z oczu. Gdy nie mógł go odnaleźć, zawiadomił policję. Był pod wpływem alkoholu, badanie potwierdziło zawartość 0,7 promila. Mężczyzna został zatrzymany, ponieważ był poszukiwany do odbycia kary za przestępstwa przeciwko mieniu”

– mówiła oficer bolesławieckiej policji.

Polecamy również: Rosati straciła pracę! Wszystko przez ujawnienie szokującej prawdy

Do tej pory w ramach akcji poszukiwawczej przeszukano kilkaset hektarów terenu. Bez skutku.

Prokuratura Rejonowa w Bolesławcu wszczęła śledztwo. Ojciec dziecka już usłyszał zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

To własnie z powodu ojca dziecka matka miała mieć pretensje do policjantów. Już pojawiły się głosy, że sprowokował ją do tego Krzysztof Rutkowski, który postanowił pojawić się przy tej sprawie.

Zobacz również: Paweł Królikowski zrobił to przed śmiercią! Nagranie wyszło na jaw

Detektyw Rutkowski pojawia się zawsze tam gdzie są kamery. Zapewne po ostatniej głośnej sprawie Magdaleny Żuk i całej szopki jaką odstawił wraz ze swoją narzeczoną wielu polaków ma go zwyczajnie dość.

Jednakże jak widać są jeszcze tacy którzy dają się złapać na jego szemrane działanie i bylejakość.

Krzysztof Rutkowski i zaginięcie Kacperka. Co on tam robi?

Detektyw Krzysztof Rutkowski zapowiedział rozpoczęcie akcji i odnalezienie dziecka „żywego lub martwego”. Wystąpiła z nim przed kamerami matka chłopczyka

– To jest dla nas bardzo ważne, aby pomóc matce i ojcu dziecka, który został potraktowany jak zbir. Zatrzymany bezpośrednio po zaginięciu dziecka. Sąd mógłby zastosować absolutnie nadzwyczajne środki zatrzymania Rafała dopiero po odnalezieniu dziecka

– powiedział Rutkowski przed kamerami portalu bolec.info.

Rutkowski wypowiedział się na temat ojca Kacpra krytykując działania policji. Stwierdził, że mężczyzna mógłby najbardziej pomóc w poszukiwaniach. Zdementował tez jakoby ojciec miał być pod wpływem alkoholu w trakcie opieki nad dzieckiem. Detektyw stwierdził, że wypicie alkoholu nastąpiło już po zaginięciu syna.

– Przedstawia się go jako gangstera, osobę pod wpływem alkoholu. Wypicie 200 gram alkoholu nastąpiło dopiero po całym zdarzeniu

– dodał Rutkowski.

Matka Kacperka skrytykowała policjantów

Przed kamerami wystąpiła również matka Kacpra. Po raz pierwszy od momentu zaginięcia. Prawdopodobnie nakręcona stwierdzeniami detektywa Rutkowskiego powiedziała:

– Niby mój mąż miał 180 dni do odsiadki. Ponoć był poszukiwany bardzo długo. Tymczasem myśmy tydzień wcześniej skończyli kwarantannę 14-dniową. Byliśmy pod kontrolą policji. Ona wiedziała, gdzie jest Rafał. To dlaczego mówiła, że jest poszukiwany?

– zapytała mama Kacpra przed kamerami bolec.info.

Przypomnijmy, że Rafał B. był poszukiwany przez policję w związku z przestępstwem którego dokonał wcześniej. Karę grzywny zamieniono mu na karę 180 dni pozbawienia wolności. Poza tym mężczyzna w chwili zatrzymania miał 0,7 promila w wydychanym powietrzu.

– Przestańcie pisać brednie na temat Rafała. Nie był pod wpływem alkoholu, kiedy był z dzieckiem. Nie mamy długów, nie ma tu żadnego porwania. Rafał nie jest złym ojcem

– dodała matka Kacpra.

Rutkowski oznajmił, że będzie poszukiwał chłopca aż do skutku. Nad rzekę Kwisę ściągnął ciężki sprzęt w postaci pontonów.

Do akcji poszukiwawczej jaką jest zaginięcie 3,5 letniego Kacpra włączył się Krzysztof Rutkowski, on i matka chłopca wystąpili przed kamerami.
Do akcji poszukiwawczej jaką jest zaginięcie 3,5 letniego Kacpra włączył się Krzysztof Rutkowski, on i matka chłopca wystąpili przed kamerami.

Polecamy również:

Rosati straciła pracę! Wszystko przez ujawnienie szokującej prawdy

Gessler zaniemówiła ze szczęścia! Nie uwierzycie

Szok! Żona Pawła z „Rolnik szuka żony” szczerze o aborcji

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →