Mucha ma dość! Wszystko wyznała w nagraniu

Udostępnij:

Anna Mucha zdecydowała się na szczere wyznanie, znajduję się teraz bez pracy i siedzi przez koronawirus z dziećmi na kwarantannie. Czy już ma ich dość?

Czytaj też: El Dursi wywołała skandal! Ma gdzieś kwarantannę

Pandemia koronawirusa COVID-19 sprawiła, że tymczasowo (oby) straciło pracę naprawdę wielu ludzi, wśród nich znalazło się wielu artystów, a także celebrytów, którzy nie mogą występować i spotykać się ze swoimi fanami.

Wśród nich jest także Anna Mucha, program, w którym jest jurorką, czyli Dance, Dance, Dance, a także serial M jak Miłość zostały zawieszone, do czasu rozwiązania problemu z epidemią.

Aktorka jest podczas kwarantanny zmuszona do siedzenia w domu, gdzie towarzyszy jej dwójka dzieci i wydaje się, że ma już powoli dosyć takiej sytuacji. Co jest tego powodem? Czyżby Ania miała już dosyć swoich własnych dzieci?

Anna Mucha zdecydowała się na szczere wyznanie

To jak wygląda jej życie wraz z dziećmi na kwarantannie postanowiła pokazać na nagraniu, które opublikowała na portalu społecznościowym Instagram. Filmik znajdziecie poniżej.

„Mówili: tylko dwa tygodnie, posiedzisz w domu, odpoczniesz. Mówili: spokoju świętego, dwa tygodnie, z dziećmi. Ja chcę do pracy! Ja chcę do pracy”

– krzyczy, jednak chyba żartobliwie, na nagraniu Ania Mucha.

Zobacz również: Wokalista Rammstein na intensywnej terapii – ma koronawirusa

Sytuację zrozumiało wielu fanów aktorki, którzy życzyli jej cierpliwości, a także trochę spokoju w czasie kwarantanny.

Anna Mucha zdecydowała się na szczere wyznanie, znajduję się teraz bez pracy i siedzi przez koronawirus z dziećmi na kwarantannie.
Anna Mucha zdecydowała się na szczere wyznanie, znajduję się teraz bez pracy i siedzi przez koronawirus z dziećmi na kwarantannie. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Koronawirus, najnowsze dane z Polski. Jest coraz gorzej

Wstrząsające decyzje Niemiec! Wyciekł dokument: umierających odsyłać

Ksiądz zarażony koronawirusem: Poszukują wiernych. To pilne

To może Cię również zainteresować:

„Wszędzie leżą ludzie, to apokalipsa”. Lekarz ujawnił prawdę

Chce ujawnić prawdę o Gessler! Zostanie publicznie upokorzona

Zamachowska wybuchła! Zaatakowała rząd i TVP

loading...

, , ,