Chce ujawnić prawdę o Gessler! Zostanie publicznie upokorzona

Tak to prawda,sztuka o Gessler już w przygotowaniu, Andrzej Seweryn chce pokazać gwiazdę programu Kuchenne Rewolucje i wszystkie jej słabości.

Czytaj też: Viki Gabor pod presją podjęła radykalną decyzję. To mogła być wielka afera

Ta wiadomość zelektryzowała Polaków, bowiem sztuki wystawianie w tej konwencji zazwyczaj nie zostawiają na głównym bohaterze suchej nitki. Ni jest nigdzie powiedziane wprost, że sztuka pod tytułem M.G ma bezpośrednio dotyczyć Magdy Gessler.

Czytaj też: Szok! Tak wyglądała „Lexi” z Hotel Paradise przed operacjami

Jednakże skojarzenia są jednoznaczne gdy czytamy opis. Wszelki nawiązania i zapowiedzi ewidentnie ukazują nam postać słynnej, kontrowersyjnej restauratorki.

Prawda o Gessler w sztuce Seweryna, będzie skandal?

Czy gwiazda TVN ma się czego obawiać? Nie pierwszy raz bowiem Seweryn podejmuje się przedstawienia słynnej postaci w sztuce. Za każdym razem nie pozostawiają na głównych bohaterach suchej nitki.

Zobacz również: Wielka Brytania na krawędzi? Wstrząsające wieści

Jak przyjmie to sama Magda Gessler?

„Andrzej Seweryn jest świadomy, że para twórców, przy okazji tego przedstawienia, wyszydzi również słynną restauratorkę. Wie, że Gessler jest osobą kontrowersyjną, znaną z ostrych medialnych wypowiedzi, w których często wytyka błędy innym. Ale teraz artyści to z niej zamierzają zadrwić”

– zdradza informator „Na żywo”. 

Zobacz również: Zapadła decyzja w sprawie delegacji do Smoleńska! To się nie spodoba

Wiadomo, że Role Gessler gra Eliza Borowska. Po wywiadach widać, że spektakl może odbić się szerokim echem na polskiej scenie.

Początkowo premierę sztuki „M. G.” zaplanowano na 19 kwietnia 2020 roku, jednakże ze względu na panująca pandemię koronawirusa zdecydowano o jej przesunięciu.

Tak to prawda,sztuka o Gessler już w przygotowaniu, Andrzej Seweryn chce pokazać gwiazdę programu Kuchenne Rewolucje i wszystkie jej słabości
Tak to prawda,sztuka o Gessler już w przygotowaniu, Andrzej Seweryn chce pokazać gwiazdę programu Kuchenne Rewolucje i wszystkie jej słabości

Źródło: Styl

Zobacz też:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

Pracownica Biedronki nie wytrzymała. Wyznała gorzka prawdę

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →