Anna Powierza zupełnie nago! To zdjęcie szokuje podwójnie. Zobacz gdzie pozuje

Udostępnij:

Anna Powierza, znana jako Czesia z serialu TVP1 pod tytułem „Klan” zaszokowała ostatnio swoich fanów wrzucając na Instagram zdjęcie, które odbiera mowę, bowiem aktorka jest na nim kompletnie nago. Jednak nagość nie jest tym, co najbardziej zaskakuje w tej fotografii, bo aktorka ma już za sobą rozbieraną sesję dla magazynu „Playboy” i „CKM”. Najbardziej szokuje sceneria, w jakiej była, gdy robione było to zdjęcie.

Instagram służy gwiazdom do prezentowania swojego życia fanom, ale wykorzystują go również do chwalenia się swoim ciałem. Jednak rzadko się zdarza, by ktoś zrobił to tak dosłownie, jak Anna Powierza, która wrzuciła na platformę zdjęcie, na którym jest całkiem nago!

Czytaj też: Szok! Anna i Jakub z „Rolnika” będą mieć dziecko?!

Nagość to nie pierwszyzna dla aktorki znanej z serialu TVP1 „Klan” bo jej wdzięki mogliśmy podziwiać między innymi na kartach magazynu „Playboy”, ale w sumie nie o nagie ciało tutaj chodzi. Największe zaskoczenie wywołuje miejsce, w jakim zrobione było to zdjęcie.

Anna Powierza nago robi furorę na Instagramie

Anna Powierza nago podbija Instagram! Aktorka serialu "Klan" (TVP1) podzieliła się z fanami fotografią, której nie powstydziłby się "Playboy".
fot.: Anna Powierza, screen/ Instagram

Otóż Anna Powierza stoi na nim naga na środku górskiego jeziora! Już sam ten fakt sprawia, że zmarzluchy mogą poczuć dreszcz przeszywający ich ciała, ale to nie wszystko! Jezioro otoczone jest oszronionymi drzewami, a na tafli wody widać gdzieniegdzie lód!

Czytaj też: Kurdej Szatan wygląda jak wamp! Obłęd na Insta

Podpis pod zdjęciem nie zostawia wątpliwości: Anna Powierza oficjalnie otworzyła sezon na morsowanie i sądząc z tego, co napisała, było to dla niej bardzo dojmujące przeżycie. Poczuła spokój i odkryła swoje miejsce. Nie wstydziła się nagości, ale wręcz przeciwnie – dała jej ona siłę. A to wszystko dlatego, jak pisze, że zapomniała kostiumu kąpielowego…

źródło: Instagram

POLECAMY:

Anna Mucha znów to zrobiła! To zdjęcie podbija sieć
Natalia Siwiec zbesztana publicznie! Ludzie mają jej dość
Szok! Marlena i Seweryn nie są razem? Rolnik ma nową dziewczynę!
Edyta Górniak upokorzona! Widzowie jej tego nie zapomną
Wojewódzki skrajnie wkurzył gości w programie na żywo! Puściły mu nerwy

loading...
, , , , ,