Szok! Marlena i Seweryn nie są razem? Rolnik ma nową dziewczynę!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marlena i Seweryn to gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Ostatni odcinek bez wątpienia dostarczył widzom sporej dawki emocji i również rozczarowań. Jedną z,najbardziej obserwowanych par tej edycji jest przede wszystkim Marlena i Seweryn, którzy wydawali się być dla siebie po prostu stworzeni. Niestety rzeczywistość okazała się być zupełnie inna, a według mediów para już ze sobą nie jest. Seweryn aktualnie ma mieć już nową dziewczynę, z którą relację wydają się być naprawdę poważne! Kim jest jego nową wybranka?

Rolnik szuka Żony to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych programów TVP. Prowadzącą reality show jest od 2014 roku Marta Manowska. Formuła programu jest dosyć prosta. Polega ona przede wszystkim na trzech etapach, w których to uczestnicy dokonują selekcji zgłoszonych do programu kandydatek. Na samym końcu pozostaje jedna zwyciężczyni, która następnie jest zapoznawana z rodziną oraz znajomymi rolnika. W historii programu występowały również rolniczki, które ze zmiennym szczęściem kończyły udział w popularnym programie TVP.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Marlena i Seweryn to gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Co się stało?
Marlena i Seweryn/ screen YouTube

Seweryn i Marlena z Rolnik szuka Żony

CZYTAJ TEŻ: Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu

W tej edycji Rolnik szuka Żony bez wątpienia największą uwagę widzów przykuwa Marlena i Seweryn. Młody rolnik od samego początku zadeklarował, że 21-letnia kandydatka od samego początku wpadła mu w oko i w zasadzie cały czas była jego największą faworytką. Niestety dziś media obiegła informacja mówiąca, że z relacji Marleny i Seweryna w zasadzie już nic nie zostało. Młody rolnik miał się zniechęcić do Marleny z powodu jej zachowania względem innych kandydatek. Dziś się okazuje, że ma już nową wybrankę swojego serca, z którą wspólnie mieszka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!

Seweryn za pośrednictwem swoich przyjaciół miał poznać nową dziewczynę. Według mediów nową wybranka serca rolnika ma mieszkać zaledwie 30 kilometrów od jego gospodarstwa. Para poczuła coś do siebie bardzo błyskawicznie. Dziś już mają mieszkać razem i planować wspólną przyszłość. Na dodatek młody rolnik dba o prywatność swojego związku i nie zgodził się na wspólny występ w TVP ze swoją nową dziewczyną w odcinku finałowym serii. Wygląda na to, że mimo wszystko jest szczęśliwy.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Szok w „Big Brother”! Znowu to zrobili!
Justyna Żyła upokorzona publicznie! Internauci w szoku
Szokująca i skandaliczna decyzja w „Top Model”! Wiemy dlaczego
Tajner szczerze o nowej dziewczynie Michała. Padły ostre słowa!
Tego Anna Mucha nie zdradza każdemu. Będziecie w szoku!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →