Kurdej Szatan ma problem z alkoholem? Fani alarmują

Barbara Kurdej Szatan i alkohol,  to temat, który jest bardzo często poruszany przez fanów gwiazdy M jak Miłość i polskiej wersji  portalu Instagram za sprawą relacji,  które aktorka bardzo często zamieszcza. Czyżby gwiazda show Taniec z Gwiazdami starała się odreagować presję przy wysoko procentowych trunkach,  a może to po zwykłe domysły?

Czytaj też: Kuba Wojewódzki i Anna Mucha razem? Fani komentują

Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd serialu M jak Miłość i portalu Instagram, którą obserwuję ponad milion internautów. Skąd taka sława aktorki? Bez wątpienia w tym aspekcie sporo przyniosła aktorce praca w reklamie popularnej sieci komórkowej. Po tym etapie swojej karierze Basia otrzymała propozycję gry w serialu M jak Miłość i to od tego momentu jej kariera ruszyła mocno z kopyta.

Barbara Kurdej Szatan i alkohol,  to temat, który jest często poruszany przez fanów gwiazdy M jak Miłość i  portalu Instagram za sprawą realacji.
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Czytaj też: Fani pod wrażeniem. Hania Szatan to wykapana mama!

Niestety jak to często bywa w świecie show biznesu,  można na samym szczycie spotkać sporą presję ze strony środowiska. W takich sytuacjach ludzie sięgają po przeróżne środki,  które mają im ułatwić dojście do siebie,  a przede wszystkim odreagowanie.  Czyżby w tą stronę miała pójść Basia Kurdej Szatan, na której bez wątpienia ciąży spora presja. Zwolnienie z TVP przynosi negatywne skutki?

Basia Kurdej Szatan jest bardzo aktywna na portalu Instagram. W dzisiejszych czasach jest to bez wątpienia podstawa, aby pozostać na samym szczycie popularności w branży. Basia słynie z tego,  że jest bardzo bezpośrednia i otwarta i nie wstydzi się tego co w danej chwili robi. Często  mogą się o tym przekonać fani aktorki na portalu Instagram,  gdzie aktorka często dodaje zdjęcia,  które mogą sugerować,  że aktorka bardzo lubi odreagowywać stres przy alkoholu. Plotka, a może fakt? Jak uważacie?

POLECAMY:

Ile lat ma Doda? Będziecie w niemałym szoku!
Gessler wchodzi do polityki?! Jej deklaracja szokuje
Wojewódzki i Mucha razem?! To zdjęcie mówi wszystko
Wiśniewski już się nie ukrywa! Nie uwierzycie z kim się pokazał
Doda odsłoniła ciało! Tak obleśnej reakcji się nie spodziewała

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →