Z Kurdej Szatan bardzo źle. Ludzie mocno zaniepokojeni

Udostępnij:

Znana między innymi ze swoich występów w serialu „M jak Miłość”, Barbara Kurdej Szatan zmartwiła fanów na portalu Instagram, zastanawiają się czy to już depresja? Nostalgiczne i smutne zdjęcie aktorki wprawiło w zakłopotania fanów, czy wpływ na jej samopoczucie miało niedawne zwolnienie z prowadzenia programów w TVP, między innymi „The Voice of Poland”, czy „Dance, Dance, Dance”?

Ostatnio dużo się dzieje w życiu prezenterki i aktorki Barbary Kurdej Szatan. Zarząd TVP postanowił rozwiązać z nią umowy na prowadzenie wszystkich programów na ich antenach. Chodzi tu między innymi o „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „Dance, Dance, Dance”. Aktorka wydaje się przybita tymi wydarzeniami. W tym momencie została jej tylko rola w serialu „M jak miłość”, która również wydaje się niepewna.

CZYTAJ TEŻ: Rubik zapytała Wojewódzkiego o orientację. Powiedział prawdę

Według oświadczenia wydanego przez Telewizję polską powodem zwolnienia Kurdej Szatan była chęć wprowadzenia zmian i tak zwanej „świeżej krwi” do prowadzonych przez nią programów. Nie oficjalnie mówi się jednak, że wpływ na taka decyzje miały poglądy Kurdej Szatan, która oficjalnie poparła marsz środowisk LGBT w Warszawie, a także wspierała w wyborach na prezydenta stolicy, kandydata PO, Rafała Trzaskowskiego.

Barbara Kurdej Szatan na Insta, czy to już depresja?!

Kurdej szatan (M jak miłość, TVP), czy męczy ją depresja? Na Instagram wygląda na smutną, czy to przez zwolnienie z The Voice of Poland?
Fot.: Barbara Kurdej Szatan, screen/ Instagram

Mimo ostatniej wiadomości o angażu aktorki do kolejnej edycja „Tańca z gwiazdami”, wydaje się przybita. Barbara Kurdej Szatan opublikowała ostatnio zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, po jego zobaczeniu fani zaczęli zastanawiać się czy to nie przypadkiem depresja? Czy powodem jest zwolnienie z prowadzenia wyżej wymienionych programów?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Ranczo” powróci, ale już bez największej gwiazdy. Powód poraża

„Czemu smutna? Z powodu odejścia z tych programów? Żyj jak zwykły człowiek i czerp radość z wakacji!”

„Piękna ale jakaś zamyślona i smutna”

„Pani Basiu dlaczego taka Pani smutna…”

źródło: Instagram

POLECAMY:

Gessler podała przepis i ostrzegła Polaków! „Nie kupujcie tego”
Paweł Królikowski ciężko chory. Jest źle. Fani załamani
Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno
Koterski zdradza sekret Wojewódzkiego! Chodzi o orientację
Oliwia Bieniuk jak Przybylska! Dodała zdjęcia. „Kopia mamy”

, , , ,