Kurdej Szatan ma problem alkoholowy? Powiedziała wprost

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan ma problem alkoholowy? Gwiazda TVP i przede wszystkim serialu M jak Miłość opublikowała na portalu Instagram zdjęcie wraz z mężem po pierwszym odcinku nowej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Fanów aktorki najbardziej zmartwił opis zdjęcia, który wskazywał na ewentualne problemy Basi. Jaka jest prawda w tym temacie?

Barbara Kurdej Szatan ma problem alkoholowy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wieniawa w programie „Taniec z gwiazdami”? To już potwierdzone

Barbara Kurdej Szatan to przede wszystkim jedna z największych gwiazd TVP i serialu M jak Miłość. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuję zdjęcia i nagrania stricte związane z jej pracą. Tak było i tym razem przy okazji premierowego odcinka tanecznego show „Taniec z Gwiazdami”. Aktorka wstawiła zdjęcie, na którym jest wraz z mężem po jego występie. Basia postanowiła publicznie pogratulować swojemu ukochanemu, lecz całość opisu zmartwiła poważnie fanów gwiazdy. Czyżby Kurdej Szatan miała poważne problemy?

Barbara Kurdej Szatan ma problem alkoholowy? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość za często imprezuje? Tak twierdzą fani Basi po odcinku "Taniec z Gwiazdami".
Barbara Kurdej Szatan ma problem alkoholowy? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość za często imprezuje? Tak twierdzą fani Basi po odcinku „Taniec z Gwiazdami”.

CZYTAJ TAKŻE: Cichopek wyglądała nieziemsko: „Seksbomba!”. Wygląda jak znana aktorka

Kurdej Szatan pogratulowała swojemu mężowi udanego występu, lecz fanów aktorki zaskoczyła treść gratulacji. Nie brakowało także pytań o ewentualne problemy gwiazdy TVP z alkoholem. Do tych pytań oraz sugestii postanowiła się odnieść w zdecydowany sposób sama zainteresowana.

„Kochanie byłeś za****sty !!!!!! No to teraz „idziemy się nawalić”, zasłużyłeś 😀 przybywajcie na musical „Rock of Ages” w Teatrze Syrena w Warszawie !!! Dają CZADUUU”

– brzmi opis pod zdjęciem

CZYTAJ TEŻ: Wieniawa w programie „Taniec z gwiazdami”? To już potwierdzone

Fanów przede wszystkim w szczególny sposób zastanowił ponowny fakt nawiązania do alkoholu. Przypomnijmy, że aktorka niejednokrotnie była na językach mediów z powodów swoich imprezowych ekscesów.

Jedna z internautek wprost zadała pytanie zaadresowane do Barbary Kurdej-Szatan:

„Czemu tyle pani pije? A dzieci?”

  • pytała jedna z internautek.

„To cytat ze spektaklu. Jest w cudzysłowie przecież …..”

  • stwierdziła Kurdej Szatan.

POLECAMY TAKŻE:

Ola Szwed pokazała się w pełnej okazałości! Co za ciało
Doda wstawiła szokujące zdjęcie! Piersi w pełnej okazałości

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Mucha nago w sieci! Aktorka kusi zdjęciami na Insta
Paweł Królikowski chory. Wyznał co się z nim działo
Kurdej Szatan zmieszana z błotem. Poszło o „TzG”!

, , ,