Kwiatkowski ostro do Gessler. Wyrzucili go z restauracji!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler i Dawid Kwiatkowski popadli w konflikt? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje ponad pięć lat temu udzieliła rekomendacji restauracji „Polka”. Kilka dni temu do tego miejsca udał się gwiazdor polskiej muzyki popularnej – Dawid Kwiatkowski, który zamierzał odwiedzić to miejsce wraz ze swoim czworonogiem. Niestety po kilku chwilach obsługa lokalu podjęła decyzję o wyproszeniu artysty ze względu na psa. Kwiatkowski nie krył poirytowania całą sytuacją. Na swoim profilu na portalu Instagram bardzo dosadnie postanowił to wyrazić. Z jego opinii możemy wywnioskować, że poczuł się bardzo poważnie oszukany przez znaną restauratorkę.

Magda Gessler i Dawid Kwiatkowski popadli w konflikt?

Magda Gessler to jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje, która od lat pomaga podupadłym restauracjom w potrzebie. Tak też było i w przypadku restauracji „Polka”, którą gwiazda odwiedziła w 2014 roku i udzieliła jej swojej rekomendacji. Po latach od tego wydarzenia lokal miał zamiar odwiedzić gwiazdor polskiej muzyki POP – Dawid Kwiatkowski. Niestety wokalistka z wizyty wyszedł w pełni niezadowolony, ponieważ wraz ze swoim czworonogiem został prędko wyproszony przez obsługę. Gwiazdor nie krył swojej złości, którą postanowił się podzielić wraz z fanami na portalu Instagram. Nie zabrakło również pośrednich nawiązań do Magdy Gessler i jej kulinarnego programu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skandal w „Rolnik szuka Żony”! Marlena zdecydowała się na ostateczny krok

Kwiatkowski o Gessler

– Tu jest restauracja, tu nie można z psami. A szkoda, bo w programie raczej słyszałem, że to jest XXI wiek, psy powinny mieć pozwolenie wejścia do restauracji – napisał Dawid Kwiatkowski. Wokalistka nawiązała tym samym do słów Magdy Gessler sprzed kilku lat, która mówiła wprost, że zwierzęta również powinny być wprowadzane do lokali gastronomicznych. Dziś słowa restauratorki postanowiło ponownie przywołać liczne grono mediów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Magda Gessler i Dawid Kwiatkowski popadli w konflikt? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje ponad pięć lat temu udzieliła rekomendacji restauracji "Polka".
Magda Gessler/ screen YouTube

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki się doigrał! Dostał w twarz na antenie TVN

– To skandal! Apeluję do wszystkich restauracji o inne traktowanie czworonogów!!!! Ja bym do tego miejsca już nie weszła! Zgłaszajcie takie sytuacje, niech wszyscy wiedzą jakie przybytki omijać. Dbamy o wszystkie zwierzęta zwłaszcza w taką pogodę. Pamiętajcie i udostępniajcie – pisała w sieci w 2016 roku gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Do sprawy ponownie odniósł się Kwiatkowski, który w nawiązaniu do dawnej wypowiedzi gwiazdy TVN powiedział:

 – Dowiedziałem się, że Magda Gessler ma niewiele wspólnego z tą restauracją. Do „Fukiera” czy do innych jej miejsc można wchodzić z psami i jest bardzo miło. Ale jeśli już widnieje tam jej nazwisko, to ludzie idą tam z przyzwyczajenia do zasad, które panują w innych jej restauracjach. Takie decyzję wpływają na nazwisko Magdy i powinna temu się przyjrzeć – powiedział w rozmowie z serwisem Party.pl Dawid Kwiatkowski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY TAKŻE:

Kurdej Szatan puściły nerwy! Fani są na nią wściekli
Wiktoria Gąsiewska upokorzona publicznie! Tych słów nigdy nie zapomni
Justyna Żyła zmieszana z błotem! Ludzie są dla niej bezlitośni
Szokująca zagrywka w „The Voice of Poland”. Ich już nie zobaczycie
Rewolucja w „Mam Talent”! To się wydarzy w programie na żywo
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →