Marlena z Rolnik szuka Żony ma kłopoty. To jej koniec?

Marlena Bazylczuk z „Rolnik szuka żony” TVP, to kandydatka Seweryn, która wzbudza najbardziej mieszane uczucia wśród widzów programu, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Dla wielu widzów dziewczyna jest po prostu zbyt pewna siebie i ich zdaniem bardzo szybko powinna odpaść. Jednak nie wszyscy są tego zdania.

Marlena Bazylczuk z „Rolnik szuka żony” TVP, kandydatka Seweryna

Marlena Bazylczuk, to jedna z dziewczyn, która zgłosiła się do programu „Rolnik szuka żony”, aby poznać bliżej Seweryna. Dziewczyna zasłynęła ze swojej urody oraz wysokiej pewności siebie, która nie wszystkim przypadła do gustu. W tym temacie innego zdania jest jednak sam Seweryn, który w przedostatnim odcinku powiedział wprost przed kamerą, że Marlena jest aktualnie największą faworytką.

Czytaj też: Wszyscy na to czekali! Gessler ogłosiła to na Instagramie

– Z każdym odcinkiem coraz bardziej irytująca postać. A w tym krótkim streszczeniu następnego odcinka mówi: „która z dziewczyn jest najładniejsza?” – to pokazuje tylko jej zaopatrzenie w siebie, bo zadając to pytanie jest pewna odpowiedzi. – piszę jeden z internautów.

– Nie wierzę w to, że 22 letnia dziewczyna chce zamieszkać na wsi. Ona jest mega niedojrzała. To jest chęć pokazania się w telewizji – pisali internauci.

Marlena Bazylczuk z "Rolnik szuka żony" TVP, to kandydatka Seweryn, która wzbudza najbardziej mieszane uczucia. Co z tym zrobić Marta Manowska?
Marlena Bazylczuk z „Rolnik szuka żony” TVP, to kandydatka Seweryn, która wzbudza najbardziej mieszane uczucia. Co z tym zrobić Marta Manowska?

W odpowiedzi na te zarzuty fani Marleny postanowili na Facebooku stworzyć stronę, która wspiera młodą kandydatkę Seweryna. Dlatego autorzy inicjatywy stawiają sprawę jasno.

Czytaj też: Chajzer ofiarą klątwy Ibisza? Internauci umierają ze śmiechu

– Brońcie Marleny, bo ten hejt doprowadzi do jakiejś tragedii zniszczy tą dziewczynę. Wyzywanie jej od su., od dzi..k, du..dajek za to że się uśmiecha cały czas i powiedziała że chce mieć kochanego męża, pięcioro dzieci oraz że przyjechała pomóc Sewerynowi w gospodarstwie. Każde z jej słów to powód do ataku i szydzenia. Zatrzymajmy nienawiść. Zostawcie tą dziewczynę w spokoju!!! – napisano na profilu „Bronimy Marleny z programu Rolnik Szuka Żony”.

Wygląda na to, że faworytka Seweryna wzbudza bardzo mieszane uczucia u widzów programu, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Myślicie, że mimo wszystko Marlena zwycięży i podtrzyma swój tytuł faworyty Seweryna?

POLECAMY:

Julia Wieniawa nie wytrzymała! Zamknęła usta hejterom
Niesamowite! Oliwia Bieniuk wygląda zjawiskowo. Fani zachwyceni
Kurdej Szatan znowu pijana? Aktorka szaleje w sieci
Magda Gessler i jej syn przyznają – Było ciężko!
Doda szczerze o związku z Majdanem. Było ostro!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →