Kurdej Szatan już zna wyniki? Mega skandal! Widzowie oburzeni

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kiedy Polsat ogłosił start kolejnej edycji jednego ze swych sztandarowych programów, wszyscy nie mogliśmy się doczekać emocji, jakich zawsze dostarcza nam obserwowanie celebrytów wirujących na parkiecie. Dziś już wiemy, że nasze oczekiwania zostały spełnione. Kolejny odcinek programu „Taniec z gwiazdami”, który zobaczymy już dziś, 04 października, zabierze nas z powrotem w szalone lata 80. Które gwiazdy odpadną po dzisiejszym dniu? Czy Basia Kurdej Szatan powtórzy swój sukces z trzeciego odcinka? Czy Kombi i Krzysztof Cugowski sprawią, że mocniej zabiją nam serca?

Mało jest w naszej telewizji programów, które byłyby otoczone takim kultem, jak „Taniec z gwiazdami”, którego kolejny odcinek będziemy mogli zobaczyć dziś, 04 października, na kanale Polsat. Licząc wraz z edycjami, które emitował TVN zanim pozbył się na rzecz Polsatu tej kury znoszącej złote jaja, obecna edycja to już 23 sezon wzruszeń i emocji fundowanych nam przez tancerzy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Marlena z Rolnik szuka Żony ma kłopoty. To jej koniec?

Bez wątpienia największą gwiazdą tej odsłony jest Barbara Kurdej Szatan, której brawurowe tańce podbiły serca jurorów. Doszło nawet do tego, że producenci programu zostali posądzeni o to, że faworyzują Basię w imię podtrzymywania wysokiej oglądalności. Po jej wygranej w poprzednim odcinku, Internet zalała fala spekulacji i oburzenia. Czy tak jest w istocie – trudno powiedzieć, jednak jedno jest pewne: Kurdej Szatan zdecydowanie zasłużyła sobie na miano najlepszej, jak na razie, uczestniczki show.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oszustwo w imię oglądalności?

Nowy odcinek show TV Polsat "Taniec z gwiazdami", który obejrzymy 04 października zapowiada się świetnie. Kurdej Szatan, Kombi, Cugowski... perfekcja.
fot.: Barbara Kurdej Szatan i Jacek Jeschke, screen/Instagram

Czy uda jej się obronić ten status dzisiaj? O przekonamy się już dziś, 04 października, oglądając „Taniec z gwiazdami”. Z pewnością zadanie nie będzie łatwe, bo w tym odcinku programu królować będzie muzyka z lat 80. W sentymentalną podróż zabiorą nas jednak nie tylko wirujące na parkiecie pary, ale i goście specjalni. Jednym z nich będzie Grzegorz Skawiński, który zagra dla nas hity zespołu Kombi. Drugim z gości będzie absolutna ikona polskiej muzyki, czyli Piotr Cugowski. Nie przypomni nam on jednak żadnego szlagieru „Budki Suflera”, ale zaproponuje coś zupełnie nowego: najnowszy singiel.

Czytaj też: Wojewódzki zrobił to na wizji – Podsiadło nie miał szans

Premiera kolejnego odcinka programu Taniec z gwiazdami już 04 października

Wszystko wskazuje na to, że dzisiejszy odcinek „Tańca z gwiazdami” znowu będzie hitem, a oglądalność sztandarowego show telewizji Polsat pozostanie niezagrożona, niezależnie od tego, czy jurorzy faktycznie faworyzują Kurdej Szatan, czy nie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źrodło: Taniec z gwiazdami

POLECAMY:

Gessler bezlitosna! Widzowie płaczą
Magda Gessler aresztowana! Szok w TVN!
Tak teraz wygląda Kacper Boski. Będziecie w szoku!
Baron już tak nie wygląda! Internauci w szoku
Michał Wiśniewski nie żyje? Szokujące wyznanie Tajner
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,