Walduś Kiepski usłyszał poważne zarzuty. To jego koniec?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bartosz Żukowski (Walduś Kiepski) to aktor znany przede wszystkim z serialu „Świat według Kiepskich”, którego emisja odbywa się na antenie telewizji Polsat od 1999 roku. Bartosz Żukowski i jego rozwód i żądane alimenty od żony są jednym z głównych tematów poruszanych przez znanego aktora. Serialowy Walduś Kiepski rozwiódł się z żoną już pewien czas temu. Niestety były małżeństwo do dziś nie ma ze sobą uregulowanych wielu spraw, które ciągną się za nimi w nieskończoność. Niedawno w całej sytuacji postanowiła reagować Ewa Żukowska – była żona gwiazdy serialu „Świat według Kiepskich”.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Wojewódzki ostro o Woźniak-Starak. Okrutnie ją obraził
  2. Niesamowite wieści! Barbara Kurdej-Szatan – ta ciąża to cud
  3. Chwila nieuwagi i wpadka! Doda bez majtek w błysku fleszy

Bartosz Żukowski (Walduś Kiepski) to aktor znany przede wszystkim z serialu „Świat według Kiepskich”, którego emisja odbywa się na antenie telewizji Polsat. Aktor urodził się 9 czerwca 1975 roku w Warszawie. Jest absolwentem Studia Teatralnego przy Teatrze Ochoty w Warszawie. Tam też studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, której jednak nigdy nie ukończył. Dodatkowo jest również absolwentem 5-letnich studiów prawniczych w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Premier nie zostawia wątpliwości: Epidemia koronawirusa w Polsce

Bartosz Żukowski i jego rozwód i żądane alimenty

Bartosz Żukowski w 2016 roku podjął decyzję o rozwodzie ze swoją żoną. Niestety byli małżonkowie do dziś nie mają uregulowanych między sobą wielu spraw. Chodzi tu przede wszystkim o podział majątku oraz alimenty, które Żukowski ma żądać od swojej byłej żony. Całą sytuacją ma być głęboko poirytowana Ewa Żukowska. Kobieta niedawno wyznała, że jej były mąż mieszka do dziś w apartamencie, który kupili jej rodzice.

„Gdyby zależało mu na dobru Poli, już dawno zawarlibyśmy ugodę. On żąda ode mnie alimentów w wysokości wyższej niż moja pensja. Mieszka na mój koszt w stumetrowym apartamencie, kupionym za pieniądze moich rodziców, a ja tułam się z dzieckiem po wynajętych mieszkaniach. Strasznie mnie ten proces wyczerpuje, bo mąż nie przebiera w środkach. Wysyła nawet donosy do mojej pracy”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– opowiadała była  małżonka Żukowskiego.

Zobacz również: Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

Bartosz Żukowski (Walduś Kiepski) to aktor znany z serialu "Świat według Kiepskich". Bartosz Żukowski i jego rozwód i żądane alimenty od żony...
Bartosz Żukowski/ screen YouTube

Polecamy także:

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

Przeczytaj również:

Szok! Jakub z „Rolnik Szuka Żony” opuszcza Polskę. Powiedział dlaczego

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? To znany gwiazdor

Świat w żałobie. Nie żyje „Królowa” – znali ją wszyscy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →