Big Brother: Emocje sięgają zenitu! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał

9 grudnia zaczyna się najważniejszy tydzień w domu Wielkiego Brata, bowiem Big Brother wchodzi w fazę finałową! Już za niecały tydzień dowiemy się, kto wygrał program. Zgodnie z oczekiwaniami fanów obserwujących profile programu prowadzone na portalach Facebook i Instagram, do ostatecznej rozgrywki zakwalifikował się Kamil Lemieszewski, bo jest prawdopodobnie najbardziej charakterystyczną i ciekawą osobowością tej edycji reality show TVN7. Oprócz niego, o zwycięstwo powalczą Martyna Lewandowska oraz Wiktor Stadniczenko.

Czytaj też: Kryzys Dominiki Tajner. Czy ex-mąż się zlituje?!

A więc wszystko jasne! 9 grudnia w programie Big Brother (TVN7) pozostały już tylko trzy osoby. W niedzielę, decyzją widzów program opuściła Malwina, natomiast Sandra otrzymała wilczy bilet, co oznacza, że ona także nie dostanie szansy powalczyć o wygraną, bo w finale są tylko trzy miejsca.

9 grudnia zaczyna się ostatni tydzień w programie Big Brother

9 grudnia zazczyna sie ostatni tydzien w oprogramie Big Brother (TVN7). czy Kamil Lemieszewski wygra finał. Instagram i Facebook stawiają na niego
fot.: Kamil Lemieszewski, Martyna Lewandowska, Wiktor Stadniczenko

Na portalach Facebook i Instagram ruszyła giełda nazwisk, bowiem opinie fanów co do tego, kto powinien opuścić dom Wielkiego Brata jako zwycięzca są podzielone. Wygląda jednak na to, że największą sympatią cieszy się Kamil Lemieszewski, który jest typowany na zwycięzcę praktycznie od samego początku.

Czytaj też: Anna Mucha robi się coraz większa?! Znamy powód!

Jednak niezależnie od tego, kto wygra, pewne jest, że tydzień, który zaczyna się 8 grudnia będzie ostatnim tygodniem z tą edycją programu Big Brother. Już niedługo pożegnamy się z domem Wielkiego Brata, ale oby nie na długo. A czy finał programu przyniesie nam narodziny nowej gwiazdy, czy też może zwycięzca tej edycji zniknie ze świadomości widzów równie szybko, jak jego poprzednicy? O tym przekonamy się już niebawem.

źródło: Instagram, Facebook

POLECAMY:

Kurdej Szatan przeżyła piekło. To co wyznała rozrywa serce!
Edyta Górniak nie owija w bawełnę. Mówi wprost, co zrobi gdy…
Wojewódzki ostro o celebrytach. Dostało się też Woźniak-Starak!
To nie miało wyjść na jaw! Kwaśniewski dostawał pieniądze z Ukrainy
Kurdej Szatan pod ostrzałem na Insta. Ludzie zarzucają jej, że wygląda…

, , , ,