Chylińska pozamiatała! Jej nagranie robi furorę w sieci

Walka z koronawirusem trwa, obecnie w Polsce modne jest wyzwanie # hot16challenge2, wzięła w nim udział również Agnieszka Chylińska – jej „wuj, kura”, ale też nominacje robią furorę – posłuchaj jak rapuje.

Czytaj też: Wiernych zatkało gdy ksiądz zaczął mówić o „9 idiotach na prezydenta” (wideo)

Agnieszka Chylińska po otrzymaniu nominacji, także postanowiła dołączyć do wydarzenia Hot16challenge2, zapoczątkowanego przez Solara. Challenge polega na tym żeby w ciągu 72 godzin od otrzymania nominacji ułożyć 16 wersów i zarapować je przed kamerą.

Celem jest zebranie jak największej ilości pieniędzy, żeby wspomóc służbę zdrowia walczącą z koronawirusem. Licznik niedługo przekroczy dwa miliony złotych.

Agnieszka zaskoczyła inteligentnym tekstem i hiphopową kreacją:

„Czuję odrazę, gdy widzę zarazę, nie w tlenie, nie w tlenie, nie nie. A w co poniektórych co ich nie przemienia, historia dziś jutro nie żadna gangrena, bo czy jest korona, czy nie ma korony, to jeden z drugim i tak nawiedzony. I wie o tym dobrze już moja Krystyna, że w takich nie umrze największa świnia. Nie zasłonią mi oczu, najwyżej łeb urwą, wuj zawsze będzie wujem, a kura kurą”

– deklamuje w swoim nagrania Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska wzięła udział w hot16challenge2

Chylińska zaskoczyła jednak najbardziej na końcu nagrania, kiedy przyszło jej nominować następnych do występu w challengu. Piosenkarka nominowała Małgorzatę Foremniak, koleżankę z jury programu Mam Talent, a także polityka lewicy Ryszarda Kalisza.

Agnieszka postanowiła nominować także kandydata na urząd prezydenta, Szymona Hołownię, który także jest jej kolegą z programu Mam Talent.

Zobacz również: Pilne: Informacje na temat kolejnych etapów odmrażania

Fani artystki zastanawiają się, czy początkujący polityk podejmie wyzwanie, skoro swoje 16 wersów zaprezentowali już Janusz Korwin-Mikke, czy prezydent Andrzej Duda.

Walka z koronawirusem i # hot16challenge2, wzięła w nim udział Agnieszka Chylińska jej "wuj, kura", ale też nominacje robią furorę - posłuchaj jak rapuje
Walka z koronawirusem i # hot16challenge2, wzięła w nim udział Agnieszka Chylińska jej „wuj, kura”, ale też nominacje robią furorę – posłuchaj jak rapuje. Screen/ YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Szumowski stanowczo o szczepionkach na koronawirusa. Nie wszystkim to się spodoba

Uwaga: Służby będą pukać do waszych drzwi. Zaczęli pilne poszukiwania

Pilne: Przedłużono ważny zakaz! Duże ograniczenia

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →