Dominika Tajner ujawniła pilnie strzeżony sekret. Gotowi?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dominika Tajner i lider zespołu Ich Troje, Michał Wiśniewski w zeszłym roku, po dziesięciu latach małżeństwa, wzięli rozwód, teraz ona chwali się, że weszła w nowy związek.

Czytaj też: Szumowski ujawnił całą prawdę. Zwołał nagłą konferencję

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W zeszłym roku media obiegła zaskakująca dla wszystkich wieść, Dominika Tajner i lider zespołu Ich Troje, Michał Wiśniewski, po dziesięciu latach, wydawałoby się szczęśliwego, małżeństwa, biorą rozwód. Taki obrót spraw wywołał totalną burzę medialną, tym bardziej, że muzyk postanowił podjąć taką decyzję bez wiedzy żony.

Dominika znalazła się w bardzo trudnej sytuacji, gdyż występowała wtedy w Tańcu z Gwiazdami i musiała sobie radzi z tą druzgocącą informacją pod presją występów na żywo. Jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że celebrytka pogodziła się już ze stratą i na nowo układa sobie życie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nowy związek Dominiki Tajner, pogodziła się z odejściem Wiśniewskiego

W jednym z ostatnich wywiadów, którego zdecydowała się udzielić portalowi Jastrząb Post, córka prezesa Polskiego Związku narciarskiego, Apoloniusza Tajnera, zdradziła, że kolejny raz się zakochała i jest w szczęśliwym związku z nowym partnerem.

Nowa miłość Dominiki nie ma nic wspólnego z show-biznesem, jednak nadal nie wiemy czym się zajmuje. Gwiazda dosyć mocno broni prywatności, dlatego wiemy tylko tyle ile sama zdecydowała się wyznać.

„Na razie to życie prywatne to jest wspólna decyzja, bo on troszeczkę ceni sobie prywatność. Pamiętam taką naszą rozmowę, gdy powiedział, że ceni sobie prywatność. A ja mówię: „o kurde, ale wybrałeś”. Ale udaje nam się to. To nie jest osoba medialna i nie potrzebuje być osobą medialną”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– powiedziała Dominika Tajner.

Zobacz również: Ujawnione prawdziwe oblicze o. Rydzyka. Wszystko się nagrało

Czy szykuje nam się kolejny ślub? Michał Wiśniewski zdecydował się już na ten krok ze swoją nową ukochaną Pauliną. Na razie Tajner i jej wybranek lepiej się poznają, spędzili razem czas kwarantanny. Wybranek Dominiki poznał już także jej syna.

„Ktoś pojawił się w moim życiu. Absolutnie nie przymierzam się do ślubu. Ale wierzę w miłość. Nie wolno trzymać w sobie złości i urazy, tylko trzeba iść do przodu. Teraz te czasy są dziwne i skomplikowane. Rzeczywiście tych rozwodów jest coraz więcej, ludzi samotnych też. Ja przyznam, że nie chciałabym spędzić życia sama”

– dodała następnie celebrytka.

Dominika Tajner i lider zespołu Ich Troje, Michał Wiśniewski w zeszłym roku wzięli rozwód, teraz ona chwali się, że weszła w nowy związek.
Dominika Tajner i lider zespołu Ich Troje, Michał Wiśniewski w zeszłym roku wzięli rozwód, teraz ona chwali się, że weszła w nowy związek. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Trzaskowski znieważył prezydenta. To oznacza wojnę?

Mucha nie ma wstydu. Pokazała się topless i to w jakiej scenerii!

Wałęsa pijany lub niespełna rozumu? Niewiarygodny pokaz chamstwa!

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →