Szelągowska okropnie schudła! Porażające zdjęcia

Dorota Szelągowska, prowadząca między innymi „Dorota was urządzi” mocno schudła, jej waga i metamorfoza robią wrażenie, sprawiła to dieta jaką sporządziła jej dietetyczka, z którą Dorota od jakiegoś czasu współpracuje.

Czytaj też: Paweł Królikowski zrobił to przed śmiercią! Nagranie wyszło na jaw

Szelągowska jest doświadczoną dziennikarką telewizyjną, swoje pierwsze kroki przed kamerą stawiała już w wieku 18 lat, brała wtedy udział w realizacji programu młodzieżowego pod tytułem „Rower Błażeja”. Przez pewien czas była także prowadzącą „Pytanie na Śniadanie”. Jednak większość z telewidzów kojarzy ją najlepiej z jej programów o urządzaniu wnętrz.

W prywatnym życiu Dorota Szelągowska przez lata związana była ze znanym kompozytorem Andrzejem Sztabą. Jej matką jest znana pisarka Katarzyna Grochola. Teraz dziennikarka jest szczęśliwa z drugim mężem, doczekali się takę córeczki, która skończyła niedawno 2 lata.

Dorota Szelągowska bardzo schudła, zawdzięcza to odpowiedniej diecie

Dekoratorka bardzo szczerze swojej prywatności, nie udziela odpowiedzi na pytania o męża, czy córkę. Unika także branżowych imprez i występów na tak zwanych „ściankach”. Niechętnie udziela też wywiadów, jednak tym razem zrobiła wyjątek.

W najnowszym magazynie Viva ukaże się piękna sesja zdjęciowa, w której zdecydowała się wystąpić. Jej przedsmak Pani Dorota pokazała nam na swoim profilu na Instagramie.

View this post on Instagram

Już jutro w @viva_magazyn ❤️❤️❤️

A post shared by Dorota Szelągowska (@dotindotin) on

Szelągowska stylizuje się na opublikowanej fotografii na Marilyn Monroe i wygląda zjawiskowo, fani zwrócili także uwagę na bardzo szczupłą sylwetkę dziennikarki. Dorota Szelągowska podkreśla, że korzysta z usług dietetyczki i daje to znakomite efekty.

Zobacz również: NA ŻYWO: Duda obiecał 1200 plus! Setki tysięcy Polaków dostaną pieniądze

„Wow! Piękniejsza niż Marilyn”

„Pani Doroto, pięknie to mało powiedziane”

„Ale szał!”

„Fantastyczna jak zawsze”

– komentują zachwyceni fani Doroty Szelągowskiej.

A wam jak się podoba metamorfoza Pani Doroty? Nie sądzicie, że gwiazda TVN trochę przesadziła z odchudzaniem?

Dorota Szelągowska, prowadząca między innymi "Dorota was urządzi" mocno schudła, jej waga i metamorfoza robią wrażenie, sprawiła to dieta.
Dorota Szelągowska, prowadząca między innymi „Dorota was urządzi” mocno schudła, jej waga i metamorfoza robią wrażenie, sprawiła to dieta. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Trump wie skąd wziął się wirus. Widział dowody: „Dowiecie się”

B. Prezes PZPN nie żyje. Przekazano tragiczne wieści

Incydent nad Bałtykiem! Polskie myśliwce poderwane do lotu

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →