Tak mieszka Wojewódzki! Nie uwierzysz co wisi na ścianie

Kuba Wojewódzki dodał zdjęcie, na którym widoczna jest, nie tylko jego partnerka, z która tworzy nowy związek, ale i Jezus na ścianie – jak i gdzie mieszka? Zobacz.

Czytaj też: Zgony i zachorowania w Polsce. Dawno nie było takiej doby

Odkąd rozpoczęła się kwarantanna wprowadzona z powodu szerzącej się pandemii koronawirusa COVID-19, wiele gwiazd zwiększyło swoją aktywność w mediach społecznościowych, żeby mimo wprowadzonych ograniczeń pozostawać w bliskim kontakcie ze swoimi fanami.

Nie inaczej postąpił także Kuba Wojewódzki, który od początku marca regularnie wrzuca kolejna zdjęcia i nagrania na swój profil na Instagramie. Showman TVN-u skrupulatnie pokazuje nam jak mija mu kwarantanna.

Kuba publikował już zdjęcia ze swojego apartamentu w centrum Warszawy. A także z wojaży, na przykład z wypadu do Gdańska, gdzie posiada drugie mieszkanie.

Gdzie i jak mieszka Kuba Wojewódzki?

Wojewódzki dalej stara się nas informować o swoim życiu, przemycając w tym wszystkim kolejne kontrakty reklamowe, za które otrzymuje niebotyczne wynagrodzenie. Tym razem opublikował zdjęcie w swojej przestronnej kuchni i prezentuje na nim aparat do wybielania zębów.

„Jak to dobrze ze długi weekend zawsze przypada w weekend…”

– stwierdził żartobliwie dziennikarz.

Fani zwrócili jednak uwagę na coś innego. Uwagę użytkowników Instagrama przykuła wisząca na ścianie figurka Jezusa, a także stopy tajemniczej towarzyszki Kuby, które widać na dole zdjęcia.

Zobacz również: Paweł Królikowski zrobił to przed śmiercią! Nagranie wyszło na jaw

„Kuba! Co obrazek Matki Boskiej albo Jezusa robi w kuchni?”

„Co tam tak dużo Jezusów?”

„Tajemnicza kobieta ze zmysłowymi stopami”

„A cóż to za piękna stópka?”

To tylko niektóre z komentarzy fanów. Kuba postanowił nie odpowiadać na te zaczepki.

Wojewódzki dodał zdjęcie na którym widoczna jest nie tylko jego partnerka, z która tworzy nowy związek ale i Jezus na ścianie - jak i gdzie mieszka? Zobacz
Wojewódzki dodał zdjęcie na którym widoczna jest nie tylko jego partnerka, z która tworzy nowy związek ale i Jezus na ścianie – jak i gdzie mieszka? Zobacz. Screen/ YouTube

Źródło: WP

Polecamy także:

B. Prezes PZPN nie żyje. Przekazano tragiczne wieści

Incydent nad Bałtykiem! Polskie myśliwce poderwane do lotu

NA ŻYWO: Duda obiecał 1200 plus! Setki tysięcy Polaków dostaną pieniądze

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →