Coś złego dzieje się z Gessler. Po tym zdjęciu nie ma wątpliwości

Udostępnij:

Prowadząca i jurorka w takich programach jak „Kuchenne rewolucje”, czy „MasterChef” (Oba na antenie stacji telewizyjnej TVN) Magda Gessler podzieliła się ze swoimi fanami kolejnym zdjęciem opublikowanym na portalu Instagram. Ludzie zauważyli w jak nostalgicznym i smutnym nastroju znajduje się na nich Magda Gessler, pytają czy to nie przypadkiem depresja?

Magda Gessler spędzała jakiś czas temu wakacje w słonecznym Meksyku, z czego zadawała dosyć szczegółową informację w mediach społecznościowych, głównie na Facebooku i Instagramie. Fani zaciekawieni byli jej dietą podczas wyjazdu.

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler wywołała skandal! Fani w olbrzymim szoku

Prowadząca „Kuchenne rewolucje” oraz jurorka w „MasterChef”, oba emitowane na antenie stacji telewizyjnej TVN, chętnie podzieliła się tą informacją. Stwierdziła, że tajemnicą jest odstawienie pieczywa i jedzenie dużych ilości ryb i owoców morza. Pomaga także ograniczenie cukru i alkoholu.

Magda Gessler: Czy męczy ją depresja? Fani się martwią

Magda Gessler (Kuchenne rewolucje, MasterChef, TVN) opublikowała zdjęcie na Instagram, fani pytają czy ten smutek to już depresja?
Fot.: Magda Gessler, screen/ Instagram

Już po powrocie do Polski widać było, że celebrytka wypoczęła, zabrała się więc z powrotem do ciężkiej pracy. Ostatnio także opublikowała na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której widać ją szykującą się do wyjścia na plan. Fani dopatrzyli się dziwnej nostalgii, a także smutku w wyrazie jej twarzy.

„Tylko dlaczego taka SMUTNA?”

„Ale pani Magda zmarnowana zmęczona pani Madziu na urlopik”

„Pięknie choć trochę nostalgicznie…”

„Widać że zmęczona”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler wywołała skandal! Fani w olbrzymim szoku

Fani się martwią, Magda Gessler ze smutnym wyrazem twarzy wprawiła ich w zakłopotanie, czy to już depresja? A może zwyczajne zmęczenie ciężkimi dniami na planie zdjęciowym jej programu. Praca podczas nagrywania nie należy do lekkich i po jakimś czasie musi być widać znużenie, mimo niedawnego powrotu z wakacyjnego wypoczynku.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Ludzie wściekli po tym co zrobiło TVP! Fani Rodzinka.pl żądają zmian
Kuba Wojewódzki wywołał sensację! Tym pojechał do Biedronki
Musiał pokazał co „ma”. Panie lepiej usiądźcie!
Wojewódzki szydzi z Biedronia! Nie miał dla niego litości
Adam Zdrójkowski ma romans? Wyciekło zdjęcie

, , , , ,