Magda Gessler przerywa milczenie! Za wszystko odpowiedzialna jest jej matka

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler rzadko, lecz jednak wspomina jedną z najważniejszych osób w swoim życiu, którą do dziś jest jej mama. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz MasterChef jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobistości polskiego show biznesu. Restauratorka oprócz pracy w telewizji zajmuję się również szeregiem własnych prywatnych interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów. Bez wątpienia tak pracowite podejście znajduje swoje korzenie w wychowaniu od najmłodszych lat. W jednym z niedawnych wywiadów gwiazda przyznała, że dyscypliny w dążeniu do wyznaczonego celu nauczyła ją jej mama.

Magda Gessler i jej mama

Magda Gessler i jej mama. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje oraz Masterchef jest bardzo mocno rozpoznawalna w Polsce.
Magda Gessler/ screen YouTube

Czytaj też: Woźniak Starak i Bill Pullman – co ich łączyło?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mało kto w to uwierzy, lecz Magda Gessler już od prawie dziesięciu lat prowadzi na antenie stacji TVN program Kuchenne Rewolucje oraz od 2012 roku MasterChef. Restauratorka jest bez wątpienia bardzo aktywna w mediach. Oprócz pracy w TVN występuje również na kanale Food Network Polska, gdzie prowadzi program gastronomiczny pt. „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”, którego odcinki od tego roku są również emitowane we Włoszech. Na dodatek Magda Gessler korzystając z popularności rozwija szereg własnych większych i mniejszych interesów, na których czele są przede wszystkim rozsiane po całej Polsce restauracje. Bez wątpienia tego sukcesu nie byłoby bez dyscypliny, którą w restauratorce zaszczepiła jej mama.

Czytaj też: Gąsiewska brutalnie zaatakowana! To obrzydliwe

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kim była mama Magdy Gessler?

Mama była pierwszą osobą, która wprowadziła do mojego życia dyscyplinę. Miała jednak duszę artystki, bogatej w emocje, uczucia. Umiała pogodzić wiele sprzeczności: zorganizowana, twardo stąpająca po ziemi, ale niezwykle wrażliwa. Dyscypliny nauczyli mnie również mój pierwszy mąż, Volkhart, oraz „Kuchenne rewolucje”. Od pierwszego wejścia na plan nie mogłam już sama wyznaczać sobie godzin pracy ani decydować o tym, czy wstanę godzinę wcześniej, czy później. – mówiła Magda Gessler.

  • Znam kobiety, które w moim wieku przestają  w siebie wierzyć. Nie walczą o marzenia, są zrezygnowane. Namawiam je, by to zmieniły, zaufały intuicji i podejmowały nowe wyzwania. W ten sposób odzyskają swoją siłę. Imponują mi młode dziewczyny, takie jak moja córka  Lara. To jest zupełnie inne pokolenie. Idzie przez życie jak burza, świadomie przygotowując się do ról, które będzie odgrywać. Podoba mi się, że Lara odnalazła w życiu swoje miejsce. Lubię z nią rozmawiać, obserwować ją, podglądać jej poczynania. – mówiła na temat pracy Magda Gessler.

Tagi: Magda Gessler mama, MasterChef

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Fani bezlitośni dla Wendzikowskiej. Posypały się ostre słowa!
Magda Gessler ma poważny problem. Tak źle jeszcze nie było!
Diana i Marlena szokują widzów. Chodzi o to zdjęcie
Sensacja u Lewandowskich! To już oficjalne
Jarosław Bieniuk będzie miał kolejne dziecko! Wiemy z kim
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →