Edyta Górniak szokuje w Sopocie. Oto co kazała zrobić ludziom

Edyta Górniak już jutro wystąpi na Top of The Top Sopot Festival 2019. Transmisja wydarzenia muzycznego zostanie transmitowana w stacji TVN. Jurorka hitowego programu TVP — The Voice of Poland zaskoczyła fanów podczas próby przed jej występem reżyser poprosił zgromadzonych o wyłączenie telefonów. Wielu internautów i fanów na widowni było zaskoczonych prośbą. O co chodziło?

Edyta Górniak wraca na szczyt?

CZYTAJ TEŻ: Gessler nie do poznania! Jej dieta zdziałała cuda!

Edyta Górniak to bez wątpienia jedna z najważniejszych polskich piosenkarek. Jurorka programu TVP — The Voice of Poland aktualnie ponownie powraca na sam szczyt sławy. Już jutro Edyta ma wystąpić na Top of The Top Sopot Festival 2019, gdzie zaśpiewa swój najnowszy hit. Festiwal będzie można obejrzeć na żywo w telewizji TVN.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: M jak miłość bez Kurdej Szatan?! To już pewne!

Górniak na Sopot Festival 2019

Edyta Górniak ostatnio przede wszystkim bardzo ciężko pracuję. Gwiazda prócz pracy w telewizji jest ponownie bardzo aktywna artystycznie. Rok temu jej teledysk pt. Andromeda był jednym z hitów poprzednich wakacji. Niestety współpraca przy jego produkcji Edyty z Donatanem zakończyła się sporym skandalem. Dziś piosenkarka tworzy z DJ-em Groomym. Jeden z ich wspólnych utworów ma być niespodzianką na festiwalu w Sopocie. Z tego właśnie powodu reżyser festiwalu podczas próby poprosił zgromadzonych o wyłączenie telefonów.

Edyta Górniak wystąpi na Top Sopot Festival 2019. Transmisja wydarzenia odbędzie się w TVN. Na próbie jurorka The Voice of Poland kazała wyłączyć telefony.
Edyta Górniak wystąpi na Top Sopot Festival 2019. Transmisja wydarzenia odbędzie się w TVN. Na próbie jurorka The Voice of Poland kazała wyłączyć telefony.

– Bardzo, bardzo proszę o to, aby wszyscy wyłączyli telefony. Nie nagrywali, nie robili zdjęć. Schowajcie wszystko, co mogłoby zarejestrować występ — powiedział ze sceny reżyser.

Koncert ma poprowadzić Agnieszka Woźniak-Starak, lecz z powodów osobistych jej obecność jest bardzo mało prawdopodobna. Pewni udziału są Gabi Drzewiecka, Filip Chajzer, a także Olivier Janiak.

POLECAMY TAKŻE:

Gąsiewska dodała zdjęcie z szokującym „gadżetem”. Fani od razu to skomentowali
Potwierdziło się najgorsze! Znaleziono ciało Piotra Woźniak Staraka!

POLECAMY również:

Bieniuk zszokowała wyglądem! Uwagę przykuł jeden szczegół
Gessler nie do poznania! Jej dieta zdziałała cuda!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →