A to nowina! Gwiazda Polsatu jest w ciąży. Wstawiła zdjęcie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gwiazda Polsatu w ciąży: Natalia Krakowiak (Gwiazda „Twoja twarz brzmi znajomo”, Polsat) jest w ciąży. Cudowną informacje Natalia Krakowiak podała na portalu Instagram. Fani nie kryli z tego powodu olbrzymiego zachwytu. Natalia to uczestniczka dziewiątej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktorka wystąpiła wcielając się między innymi w takie postacie polskiego i światowego show biznesu jak Nicki Minaj, Monika Borys, The Weekend, Shakira, Judy Garland, Terence, Trent D’Arby, Beyonce, Sylwia Grzeszczak oraz również Adam Lambert. Już dziś wiadomo, że gwiazda niedługo doczeka się przyjęcia na świat swojego potomstwa.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Michał Wiśniewski ciężko chory. Lekarze stwierdzili najgorsze
  2. Matka Przybylskiej ujawniła to dopiero teraz. To się wydarzyło w chwili śmierci Ani
  3. Okropne! „Królowa Życia” oszpeciła się na całe życie. Fani nie mogą w to uwierzyć

Natalia Krakowiak (Gwiazda „Twoja twarz brzmi znajomo”, Polsat) jest w ciąży. Cudowną informacje Natalia Krakowiak podała na portalu Instagram. Nie ulega wątpliwości, że jest to cudowna nowina dla wszystkich zagorzałych fanów programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. W dziewiątej edycji popularnego programu wcieliła się między w takie postacie jak Nicki Minaj, Monika Borys, The Weeknd, Shakira oraz również jako Adam Lambert. Dziś już wiadomo, że wkrótce na świat przyjdzie jej pierwsze potomstwo. Czy w takiej sytuacji aktorka może zniknąć na pewien czas z mediów?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci

Gwiazda Polsatu w ciąży

Gwiazda Polsatu pokazała na portalu Instagram zdjęcie USG, na którym wyraźnie widać pierwsze oznaki stanu błogosławionego u kobiety. Nie ulega wątpliwości, że jest to cudowna informacja dla praktycznie każdej kobiety. Na ten moment nie wiadomo, czy aktorka na ten czas zniknie z mediów. Historia zna niejeden przypadek, gdzie gwiazdy show biznesu aż do ostatecznego rozwiązania potrafiły występować na scenie oraz w mediach. Czas pokaże, czy tak samo będzie w przypadku Natalii.

View this post on Instagram

#wielkastopa #momtobe ?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A post shared by NATALIA KRAKOWIAK (@nataliakrakowiak) on

Kim jest Natalia Krakowiak?

Natalia Krakowiak to polska wokalistka i aktorka stołecznego teatru „Roma” w Warszawie. Jest także absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Na scenie pojawiła się już w czasach dzieciństwa. Natalia aż czterokrotnie uczestniczyła w programie muzycznym dla dzieci „Od przedszkola do Opola”. Występując w programie pojawiła się w odcinkach, w których gośćmi były Eleni, Anna Maria Jopek, Edyta Górniak, a także Majka Jeżowska. Natalia Krakowiak to również była uczestniczka programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w telewizji Polsat.

Czytaj też: Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci

Gwiazda Polsatu w ciąży: Natalia Krakowiak (Gwiazda Twoja twarz brzmi znajomo, Polsat) jest w ciąży. Cudowną informacje Natalia Krakowiak podała Instagram..
Polsat/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Skandal we Wrocławiu: Gąsiewska zaatakowana w taksówce

Anna z „Rolnika” zaskoczyła fanów. Nie uwierzysz co kupiła

Magda Gessler wywołała skandal. Ostry komentarz o Polakach

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Awantura w TVP! „Paskowy” zaszalał – posłowi puściły nerwy podczas nagrania na żywo

Jackowski wszystko przewidział! Teraz czeka nas całkowity paraliż

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →