Matka Przybylskiej ujawniła to dopiero teraz. To się wydarzyło w chwili śmierci Ani

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mama Anny Przybylskiej ujawnia zdarzenie związane ze śmiercią córki. Przybylska, której partnerem był Jarosław Bieniuk zmarła po długiej walce z chorobą w 2014 roku. Jej córka Oliwia Bieniuk jest do niej teraz bardzo podobna, co często możemy zaobserwować na portalu Instagram, gdzie nastolatka chętnie dzieli się nowymi fotografiami. Teraz mama aktorki postanowiła wyjawić, że Anna Przybylska mogła przeczuwać, że nadchodzi śmierć po tym, co się stało kilka sekund przed tym jak odeszła. Teraz wyszła na jaw tajemnica w jaki sposób zmarła Anna Przybylska.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Okropne! „Królowa Życia” oszpeciła się na całe życie. Fani nie mogą w to uwierzyć
  2. Dramat. Gwiazda Ranczo chciała popełnić samobójstwo?
  3. Michał Wiśniewski ciężko chory. Lekarze stwierdzili najgorsze

Znana aktorka Anna Przybylska długo walczyła z chorobą. Na szczęście mogła liczyć na wsparcie osób bliskich, ponieważ do końca wspierała ją rodzina oraz przyjaciele. Mama Anny Przybylskiej opowiedziała jak wyglądały ostatnie chwile jej córki. Teraz wyszła na jaw tajemnica w jaki sposób Anna Przybylska umarła.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ponieważ najbliższym aktorki trudno jest wciąż uwierzyć, że Anna odeszła. mimo że minęło już 6 lat nie mogą pogodzić z jej śmiercią. Do dziś w żałobie jest jej partner Jarosław oraz dzieci Oliwia, Jan oraz Szymon. Przybylska i Bieniuk tworzyli bardzo szczęśliwy związek.

Anna Przybylska – ostatnie sekundy przed śmiercią

Mama aktorki udzielała wywiadu, w którym opowiada o ostatnich chwilach córki oraz o jej walce z chorobą. Szczególnie bolesny był dla niej wyjazd z wnukami w czasie kiedy Anna oczekiwała na decydujące wyniki badań.

W sierpniu pojechałam z dziećmi do Juraty. Plaża, upał, fajnie, a wieczorami czekam na telefon, jakie wyniki po chemii. I mam w sobie taki okropny żal, dlaczego ja jestem z wnukami, a nie z nią. (…) Ciągle sobie tłumaczyłam, że jest nadzieja

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– wyznała. 

Czytaj też: Cała prawda! Doda wyznała wszystko – co z tym zrobi Sablewska?

Ponieważ mama Anny była z nią do samego końca, po latach od tragedii pani Krystyna wyznała, co się wydarzyło na kilka sekund przed śmiercią Anny.

Aktorka wyjechała do USA poddać się eksperymentalnemu leczeniu, ale niestety nie została do niego zakwalifikowana. Po powrocie przeszła kolejną operację w Polsce. Po zabiegu pani Krystyna przeczuwała, że koniec jest już blisko. Przybylska, Bieniuk oraz ich dzieci Oliwia,Jan i Szymon spędzali jak najwięcej czasu razem ponieważ wiedzieli, że zostało już mało czasu. Ponieważ Anna Przybylska wiedziała, że śmierć nadejdzie i że przegrała walkę z chorobą starała się na to przygotować najbliższych.

Ostatnie chwile Anny

„Dziś myślę, że to chyba przyspieszyło wszystko. Kiedy ją zobaczyłam po tej operacji, to wiedziałam, że moje dziecko się kończy. A jak jeszcze poprosiła mnie o suszarkę, to już tym bardziej wiedziałam. (…) Twierdziła, że ciepłe powietrze łagodzi ból

– mówiła.

Czytaj też: Kurdej-Szatan straciła fortunę przez TVP. Znamy sumę

„Starałam się być twarda, nie zagłaskiwać jej, bo bałam się, że wyczuje, że ja się czegoś boję. Raz mnie Anulka zapytała: Mamusiu, a co będzie, jak ja umrę? Powiedziałam: Przestań, Anka, wkur**asz mnie, co ty opowiadasz. Jasiek idzie do przedszkola, trzy kończy, musisz postawić mu tort, Szymonek idzie do komunii, skąd ci to przyszło?! Powiedzieli ci, że umierasz? Nie powiedzieli ci!”

– wyznała również pani Krystyna

Po latach pani Krystyna wyznała jak wyglądały ostatnie minuty życia jej córki. Anna Przybylska mogła przeczuwać, że nadchodzi śmierć sądząc po tym, co się stało kilka sekund przed tym jak odeszła . Mianowicie kilka chwil przed tym, jak Przybylska odeszła na dobre, po jej policzku spłynęły dwie łzy, po czym ostatkiem sił westchnęła i umarła

Miała cichy oddech niewinnego, bezradnego dziecka. Dwie łzy spłynęły jej po policzku. Anusia, damy radę, jest wszystko dobrze, jest Jarek, jest Agnieszka, zaraz przyjadą dzieci. I w końcu widzę, że wzięła ostatni oddech. Wyglądała jak mała śpiąca laleczka

-powiedziała mama aktorki

Mama Anny Przybylskiej zdradziła jak wyglądała śmierć córki, Anna Przybylska i tajemnica jej odejścia, byli przy niej najbliżsi, w tym Oliwia Bieniuk.
Anna Przybylska-YouTube

Źródło: pikio.pl

POLECAMY TAKŻE:

Gwiazda TTV skatowana! Pokazała drastyczne zdjęcie -wszędzie krew

Skandal na „Telekamerach”! Słynna aktorka obraziła rząd i panią premier

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Fani wstrzymali oddech: właśnie ujawniono prawdziwy stan Królikowskiego

Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał

Epidemia Koronawirusa: Pierwsze ofiary śmiertelne poza Chinami

/ Oliwia Bieniuk

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,