Halinka z Kiepskich przeżyła koszmar. Wyznała wszystko z wielkim bólem

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marzena Kipiel-Sztuka (Halinka Kiepska) to gwiazda serialu „Świat według Kiepskich”, gdzie grywa od roku 1999. Nie ulega wątpliwości,  że bez jej roli „Świat według Kiepskich” nie byłby dziś taki sam. Mimo wszystko aktorka nie zawsze miała łatwe życie. Okazuje się,  że przed laty była na samym dnie. Aktorka doskonale wie, jak to jest być w kryzysowej sytuacji. Dlatego dziś stara się pomagać na wszelkie możliwe sposoby. Niedawno Marzena Kipiel-Sztuka zaangażowała się niedawno w szukanie domu dla podopiecznych Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Szok! Kolejna para Marty Manowskiej rozstała się po programie
  2. Viki Gabor ostro przegina! Co na to jej rodzice? Nie jest za młoda?
  3. Anna Mucha znowu to zrobiła – odsłoniła piersi. Jest na co patrzeć

Nikt dziś nie ma wątpliwości,  że bez roli Marzeny Kipiel-Sztuki – „Świat według Kiepskich” nie byłby taki sam. Niestety  aktorka nie zawsze miała łatwe życie. Okazuje się,  że przed laty była na samym dnie. W pewnym momencie było tak źle,  że była po prostu zmuszona wyjechać zagranicę, aby tam zarobić pieniądze na życie. Tam zatrudniła się w charakterze sprzątaczki i szeroko pojętej pomocy domowej. W pewnym momencie została rozpoznana przez swojego pracodawcę, który był zaskoczony jej obecnością w tego typu pracy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marzena Kipiel-Sztuka (Halinka Kiepska) gwiazda serialu „Świat według Kiepskich” oraz telewizji Polsat

„Pracowałam tam przez pół roku jako sprzątaczka. Jechałam na szmacie, sprzątałam mieszkania i toalety. Zmywałam podłogi, odkurzałam, prasowałam koszule, czyściłam srebrne sztućce i zastawy. Czyściłam coś w łazience, a właścicielka domu mi mówi, że widziała mnie wcześniej w filmie, bo jej mąż był recenzentem filmowym. Powiedziała, że nie wypada, żebym myła toalety, a ja ją błagałam, żeby mnie nie zwalniała. Do dziś utrzymujemy kontakty”

– powiedziała w rozmowie z „Faktem”.

Świat Kiepskich

„Świat według Kiepskich” to przede wszystkim  polski serial komediowy emitowany na antenie telewizji Polsat od 16 marca 1999. Jego  produkcją zajmuje się od samego początku  ATM Grupa. Jest to drugi najdłużej emitowany polski serial. Pierwsze miejsce należy do serialu „Klan”, którego emisja odbywa się o dwa lata dłużej. Serial charakteryzuje się przede wszystkim tym, że w bardzo dosadny sposób piętnuje on różne wady oraz stereotypowy model życia polskiej rodziny. Serial posługuje się prostym humorem i zabawnym językiem bohaterów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj również: Gwiazda Polsatu nie żyje. Zmarła kilka miesięcy po ślubie

Marzena Kipiel-Sztuka (Halinka Kiepska) to gwiazda serialu Świat według Kiepskich, gdzie grywa od roku 1999. Dziś aktorka...
Marzena Kipiel-Sztuka/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Edyta Górniak kończy karierę? Ma dosyć

Doda nie wytrzymała! Ostro o Majdanie i Rozenek

Nie żyje lider „Budki Suflera”. Polska we łzach

Szok! Jackowski ujawnia prawdę o śmierci przyjaciela Stonogi

Wałęsa niespełna rozumu? Tak odpowiedział na krytykę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →