Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Będziecie w szoku!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Bez wątpienia Krzysztof Ibisz (prezenter telewizji Polsat) i jego wiek wzbudza zainteresowanie wielu Polaków. Skąd się wzięły tego typu pytania? Odpowiedź tkwi przede wszystkim w zdrowym stylu życia popularnego od wielu lat celebryty. Ibisz i jego data urodzenia może wiele osób poważnie zaskoczyć. Prowadzący takich programów jak chociażby „koło fortuny” lub „gra w ciemno” wie doskonale jak utrzymywać młody wygląda mimo lecących lat. Niedawno w jednym z wywiadów wypowiedział się na temat swojego życia. W jakim wielu Krzysztof Ibisz czuł się najlepiej?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Skandal na „Telekamerach”! Słynna aktorka obraziła rząd i panią premier
  2. Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał
  3. Co się z nią dzieje?! Chylińska przeszła metamorfozę – fani przerażeni

Krzysztof Ibisz to przede wszystkim prezenter telewizji Polsat. Na jej antenie występuje nieprzerwanie od ponad 20 lat. Dla wielu osób jest wręcz fenomenem. W tym aspekcie chodzi przede wszystkim o jego wygląd i stan zdrowia. Ibisz już pewien czas temu skończył 50 lat. Mimo wszystko patrząc na niego ciężko jest wywnioskować, aby miał już za sobą pół wieku życia. Prezenter niegdyś wyznał publicznie, że stara się przede wszystkim dobrze odżywiać i uprawiać sport. Nie ulega wątpliwości, że w tym temacie są to jedne z najbardziej istotnych czynników, które mają wpływ na dyspozycję Krzysztofa Ibisza.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ile lat ma Krzysztof Ibisz?

W jednym z ostatnich wywiadów dziennikarz zapytał prowadzącego Polsatu o to jak aktualnie odbiera swój wiek. Ibisz dał do zrozumienia, że z wiekiem człowiek nabywa przede wszystkim nowych doświadczeń.

„Każdy człowiek, który czegoś w życiu doświadczył, odniósł dużo sukcesów, ale i poniósł kilka porażek, ma większą wiedzę o życiu, o sobie i z całą pewnością więcej rozsądku. Czy to daje lepsze samopoczucie? Na pewno zapewnia więcej spokoju.” 

Popularny prezenter wyznał także, że stara się żyć chwilą. Dodał również, że stara się smakować życia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Premier nie zostawia wątpliwości: Epidemia koronawirusa w Polsce

„Jestem świadomy momentu, który jest wspaniały, wyjątkowy. Doceniam chwilę, która jeszcze trwa, a nie dopiero wtedy, kiedy oglądam zdjęcia z wakacji, albo patrzę na życie wstecz. Cieszą mnie drobiazgi. Pielęgnuję relacje z rodziną, z przyjaciółmi.” 

Krzysztof Ibisz i jego data urodzenia może wiele osób poważnie zaskoczyć.

Zobacz również: Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

Krzysztof Ibisz przyszedł na świat 25 lutego 1965 roku w Warszawie. Już niedługo będzie obchodzić swoje 55 urodziny. Bez wątpienia na ten wiek popularny prezenter nie wygląda. Wygląda na to, że w powiedzeniu „Krzysztof Ibisz z każdym dniem jest coraz młodszy” może być ziarenko prawdy. A wy jak uważacie?

Ile lat ma Krzysztof Ibisz? Krzysztof Ibisz (prezenter telewizji Polsat)  i jego wiek wzbudza zainteresowanie wielu Polaków. Ibisz i jego data urodzenia...
Krzysztof Ibisz/ screen YouTube

Polecamy także:

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

Przeczytaj również:

Szok! Jakub z „Rolnik Szuka Żony” opuszcza Polskę. Powiedział dlaczego

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? To znany gwiazdor

Świat w żałobie. Nie żyje „Królowa” – znali ją wszyscy

/Polsat

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →