Ile zarabia Wieniawa? Ujawnili stany kont

Ile zarabia Julia Wieniawa na Insta, jaki jest jej stan konta? Jak wyglądają zarobki gwiazd Instagrama i ile można zarobić na Insta? Zarobki bez tajemnic.

Czytaj też: Nowe zgony i zakażenia w Polsce. Liczby przerażają

W dzisiejszych czasach media społecznościowe dają możliwość dużego wpływania na rzeczywistość. Wielką popularnością cieszą się influencerzy z takich portali jak Instagram, czy TikTok. Dzięki setkom tysięcy, a nieraz milionom obserwujących zarabiają oni olbrzymie pieniądze.

Dlatego nie dziwi fakt, że niemal każda młoda osoba pragnęłaby odnieść sukces w sieci. A komu się to już udało? I o jakich pieniądzach jest tu mowa.

Ile zarabia Julia Wieniawa?

Z pewnością jedną z najbardziej wpływowych influencerek w Polsce jest w tym momencie Julia Wieniawa. Większość z Was zna ją pewnie jako aktorkę, występowała w serialu TVP, Rodzinka.pl. Mniej osób wie natomiast, że Julia jest także piosenkarką, a także prezenterką telewizyjną.

Mimo młodego wieku zdążyła już zagrać w kilku filmach, są to Kobiety mafii, Sala samobójców. Hejter, czy W lesie dziś nie zaśnie nikt. Wieniawa birze także udział w tanecznym show Polsatu Taniec z Gwiazdami.

Wracając jednak do mediów społecznościowych, w tym momencie Julię na Instagramie obserwuje ponad 1.5 miliona użytkowników. Nic więc dziwnego, że na reklamach zarabia olbrzymie pieniądze, podobno została niedawno milionerką.

Zobacz również: Kolejne zmiany! Nowe zasady robienia zakupów

Do najbardziej wpływowych osób w mediach społecznościowych należą z pewnością także Ewa Chodakowska (1.81 miliona obserwujących na Insta), która jest trenerką personalną, blogerką i prezenterką telewizyjną, czy Anna Lewandowska, prywatnie żona Roberta Lewandowskiego, była mistrzyni w karate, zajmuje się treningiem personalnym, dietetyką i coachingiem. Obserwuje ją 2.64 miliona użytkowników.

Prawdziwym jednak królem polskiego Instagrama jest jednak jej mąż Robert Lewandowski. Na tym portalu społecznościowym na ponad 16.85 miliona obserwujących go fanów. Trzeba jednak pamiętać, że nasz As piłkarski jest rozpoznawalny globalnie, stąd taka liczba użytkowników.

Ile zarabia Julia Wieniawa na Insta, jaki jest jej stan konta? Jak wyglądają zarobki gwiazd Instagrama i ile można zarobić na Insta? Zarobki bez tajemnic
Ile zarabia Julia Wieniawa na Insta, jaki jest jej stan konta? Jak wyglądają zarobki gwiazd Instagrama i ile można zarobić na Insta? Zarobki bez tajemnic. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Nowe zgony i zakażenia w Polsce. Liczby przerażają

Uwaga! PiS chce przepchnąć ustawę. Polacy zszokowani

Padł kolejny rekord. Najgorsze przed nami. Nowe dane resortu zdrowia

To może Cię również zainteresować:

Prezydent Filipin kazał strzelać do cywili! Świat w szoku

Mandat za jazdę na rowerze i spacer w parku? Lepiej usiądźcie

Trump grozi Indiom: „Albo pomożecie, albo…”

, , , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →