Tragiczne wieści o Iwonie z „Sanatorium”

Iwona Mazurkiewicz znana z „Sanatorium Miłości” przeżyła koszmar, jej ciało trawiła śmiertelna choroba jaką jest rak – jaki jest teraz stan zdrowia uczestniczki?

Czytaj też: Szydło pogrążyła Kosiniaka-Kamysza! Przypomniano mu bardzo niewygodny fakt z czasów PO

Pani Iwona zrobiła prawdziwy szał wśród panów w ostatniej edycji „Sanatorium Miłości”. O jej względy zabiegało, aż trzech amantów, ale zwycięzcą okazał się prawie 20 lat starszy, emerytowany inżynier z Zabrza, Gerard.

Popularność Iwony nie dziwi, jest zadbaną i wysportowaną seniorką, która aż bucha energią życiową. Jednak mimo pozytywnego nastawienia, jej życie nie zawsze było usłane różami.

Jej pierwszy mąż zmagał się z ciężkim nałogiem, to zniszczyło ich małżeństwo. Gdy myślała, że nie spotka ją w życiu już nic dobrego pojawił się przy niej jej drugi mąż, który jak seniorka sama twierdzi stworzył jej życie jak w niebie.

Jednak nic nie trwa wiecznie, po kilku latach szczęśliwego pożycia mężczyzna ciężko zachorował i po siedmiu latach walki zmarł. Iwona była przy nim do samego końca.

Iwona z „Sanatorium Miłości” cierpiała na ciężką chorobę, to był rak

Jednak to nie wszystko. Trauma po śmierci drugiego męża byłą tak wielka, że kobieta nie mogła się z tym uporać. Dodatkowo u niej także wykryto nowotwór.

„Przez półtora roku cierpiałam z tęsknoty. Tym cierpieniem wyhodowałam sobie raka”

– stwierdziła uczestniczka Sanatorium Miłości.

Zobacz również: „Królowa Elżbieta umiera”. Szokujące doniesienia tabloidu

Diagnoza mówiła jasno, że jej szanse są nikłe, to był nowotwór trzustki. Jednak kobieta nie poddała się i w końcu wygrała z chorobą. Teraz swoją energią życiową może zarażać innych. Jej i Panu Gerardowi życzymy szczęścia na nowej drodze życia.

Iwona Mazurkiewicz znana z "Sanatorium Miłości" przeżyła koszmar, jej ciało trawiła śmiertelna choroba jaką jest rak - jaki jest teraz jej stan zdrowia
Iwona Mazurkiewicz znana z „Sanatorium Miłości” przeżyła koszmar, jej ciało trawiła śmiertelna choroba jaką jest rak – jaki jest teraz jej stan zdrowia. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Nowe niepokojące objawy u chorych na COVID-19

PILNE: Wyciekły karty do głosowania! Kandydat ujawnił skandal

Bunt! Wypowiedzą posłuszeństwo? Rośnie liczba zwolenników

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →