Dramat w Dance Dance Dance! Zapłakany zbiegł ze sceny

Udostępnij:

Anna Mucha, jurorka programu Dance, Dance, Dance jest w szoku, Krzysztof Jonkisz zszedł zapłakany ze sceny podczas występu solowego. Co się stało?

Czytaj też: Przedsiębiorcy dostaną pomoc? Polacy zaskoczeni propozycją Banku!

Czwarty odcinek najnowszej serii tanecznego show stacji TVP będzie miał swoją premierę już 28 marca, nie możemy się już doczekać, bowiem zapowiada się bardzo ciekawie. Młody Krzysztof Jonkisz podczas swojego solowego występu nagle przestał tańczyć, aby nagle zapłakany zbiec ze sceny.

„Tak fajnie zaczął. Szkoda…”

– stwierdził jeden z jurorów, Robert Kupisz

Wszyscy byli w szoku, jurorzy liczyli na naprawdę dobry występ, nawet zwykle bardzo ostra w swoich ocenach Anna Mucha była w totalnym szoku, gdy chłopak przerwał swój występ. Co było powodem takiego zachowania?

Jonkisz zapłakany zszedł ze sceny w Dance, Dance, Dance

„Zacząłem tańczyć i nagle wyłączyłem się. Nie wiem, co się dzieje, nie wiem gdzie jestem… Nie chcę już niczego. Najchętniej poszedłbym do domu i nic nie robił”

– wyznał zrozpaczony Krzysztof Jonkisz.

Zobacz również: Liczba chorych gwałtownie rośnie! Nowe dane

„Po skończeniu szkoły średniej chciałem odciążyć mamę, która wychowywała sama naszą całą czwórkę. Na początku przeprowadziłem się do Warszawy. Zamieszkałem u Rafała, który pomógł mi znaleźć pracę w parku trampolin. Po kilku miesiącach zdecydowałem się spróbować swoich sił za granicą. Nie tylko z powodów zarobkowych. Przy okazji chciałem doszlifować język angielski. Udało mi się znaleźć pracę w jednej z chłodni w Holandii, gdzie sortowałem ryby. Nie miałem na co narzekać – poznałem fajnych ludźmi i mogłem zacząć oszczędzać pieniądze, niewielkie ale zawsze coś”

– opowiadał niedawno młody celebryta.

Po niespełna dwóch miesiącach pracy za granicą młody chłopak odebrał telefon od swojego brata, z dosyć nietypową propozycją, mianowicie brat proponował mu udział w tanecznym show Telewizji Polskiej.

„Kiedy Rafał zapytał czy chciałbym wziąć z nim udział w programie, na początku myślałem, że żartuje ale okazało się, że mówił na serio. Zgodziłem się, bo wiedziałem, że to może być świetna przygoda”

Czy po takiej wpadce Krzysztofa, bracia Jonkisz będą musieli zakończyć swój udział w programie Dance, Dance, Dance? Dowiemy się już 28 marca.

Anna Mucha, jurorka programu Dance, Dance, Dance jest w szoku, Krzysztof Jonkisz zszedł zapłakany ze sceny podczas występu solowego.
Anna Mucha, jurorka programu Dance, Dance, Dance jest w szoku, Krzysztof Jonkisz zszedł zapłakany ze sceny podczas występu solowego. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Zamachowska wybuchła. Zaatakowała rząd i TVP w związku z epidemią

Viki Gabor pod presją podjęła radykalną decyzję. To mogła być wielka afera

Szok! Tak wyglądała „Lexi” z Hotel Paradise przed operacjami

To może Cię również zainteresować:

„Zenek Martyniuk nie żyje”. Wstrząsający post na Facebooku

Zapadła decyzja w sprawie delegacji do Smoleńska! To się nie spodoba

Wielka Brytania na krawędzi? Wstrząsające wieści

loading...

, , ,