Jubileusz Kuchennych Rewolucji. Brat Gessler wbija jej szpilę

Jubileusz show Kuchenne Rewolucje, którego w TVN prowadzącą jest Magda Gessler, program jest z nami już od dziesięciu lat. Z tej okazji komercyjna stacja postanowiła uczcić ten wyjątkowy moment. Wzruszenia nie krył praktycznie nikt, a w szczególności Magda Gessler. Na temat programu i jego dziesięciolecia działalności wypowiedziały się dzieci restauratorki, a więc Lara Gessler oraz Tadeusz Muller. Swoją opinię na ten temat wygłosił również brat celebrytki – Piotr Ikonowicz,  który jest znany przede wszystkim jako działacz społeczny. Co dokładnie o sukcesie Magdy Gessler mówiła jej najbliższa rodzina?

Kuchenne Rewolucje są transmitowane od dziesięciu lat. Pierwszy odcinek miał miejsce w 2010 roku. Wówczas raczej nikt nie mógł się spodziewać tak olbrzymiego sukcesu produkcji. Dziś z tej okazji stacja TVN przygotowała specjalny jubileusz, gdzie największą gwiazdą była przede wszystkim Magda Gessler. Wraz z nią zjawiły się jej pociechy, a więc Lara Gessler oraz Tadeusz Muller. Nie kryli oni swojego zachwytu z powodu wielkiego osiągnięcia ich mamy.

Jubileusz show Kuchenne Rewolucje w TVN, Magda Gessler wzruszona

Moja Mama znalazła swoje miejsce, swój spokój na bardzo niespokojnych wodach Kuchennych Rewolucji. Nigdzie indziej jej temperament i niewyczerpana potrzeba kreacji nie zostałyby zaspokojone. Mamo, robisz przysługę nam wszystkim. Pokazujesz czym jest piękno, smak i po prostu ludzkie serce. Bardzo Ci dziękuję!

– napisała Lara Gessler.

Innego zdania na ten temat był jednak brat celebrytki,  Piotr Ikonowicz. Jego zdaniem praca pochłania zbyt dużo czasu jego siostry. Z tego powodu ma ona nie mieć czasu na życie prywatne.

Czytaj też: Marta Manowska zdobyła się na wyznanie. Długo ukrywany sekret

Magda Gessler jest gwiazdą światową i jest chyba ciągle na orbicie. My jej nie widujemy inaczej niż w telewizorze. No, może czasami w święta – dogryzł siostrze. – Mam wrażenie, że moja siostra stała się własnością korporacji telewizyjnej i nie bardzo ma życie prywatne.

– pisał Piotr Ikonowicz.

Jubileusz show Kuchenne Rewolucje w TVN, Magda Gessler wzruszona.  Jej brat postanowił  jej jednak trochę zepsuć humor  swoim komentarzem.
Magda Gessler / screen YouTube

Polecamy także:

Kamil Lemieszewski z show „Big Brother” już tak nie wygląda! Co za zmiana

Okropne! Michał Szpak zmodyfikował twarz? Burza w sieci

Rewolucja w Polsce! Takich sklepów jeszcze nie było

To może Cię również zainteresować:

Kim jest Bogusław Wojewódzki- ojciec gwiazdy TVN- co ukrywa Kuba?

12-latka z Bielska urodziła dziecko. Wiadomo kto jest ojcem

Skandal! Jan Paweł II upokorzony na oczach milionów widzów

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →