Nie uwierzysz o czym marzy Wieniawa. Ludziom opadły szczęki

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa ma wielkie marzenie, jest nim własny koń, pasja jaką jest jeździectwo, co jakiś czas przewija się w zdjęciach na jej profilu na portalu społecznościowym Instagram.

Czytaj też: Duża ilość zgonów, kolejne zakażenia – nowe dane

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wieniawa kolejny raz zaskoczyła swoich fanów, tym razem na portalu Instagram wyznała, że nosi się z zamiarem kupienia własnego konia. Jak zaznaczyła młoda gwiazda, od dłuższego czasu jest to jej największe marzenie.

Julia dzięki wielu rolom w serialach, między innymi w hicie TVP Rodzinka.pl i po gwiazdorsku obsadzonym Zawsze Warto na Polsacie (obok Wieniawy główne role grają tam Weronika Rosati, a także Katarzyna Zielińska). A ostatnio także w filmach ( Julia zagrała główną rolę w pierwszym polskim horrorze typu slasher W lesie dziś nie zaśnie nikt) zgromadziła na koncie niemałą sumkę, więc z pewnością stać ją na własnego rumaka. Czy jednak przy tak napiętym grafiku miałaby czas, żeby się nim zajmować?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Moja miłość i pasja. Marzenie z dzieciństwa – mieć własnego konia. Muszę je wreszcie zrealizować, bo naprawdę kocham te zwierzęta. Przebywanie z nimi daje mi ogromny wewnętrzny spokój”

– wyznała Julia.

Julia Wieniawa ma ciekawe marzenie

Jej pomysł został momentalnie skomentowany przez jednego z internautów, któremu się on nie posdobał.

„Ciekawe, czy opieka dałaby Ci spokój? Nie tylko odwiedzanie raz w miesiącu!”

– zaznaczył zgryźliwie fan aktorki.

Julia nie kazała długo czekać na swoją odpowiedź i szybko skomentowała uwagę użytkownika serwisu.

„Dlatego jeszcze nie zrealizowałam tego marzenia, bo bałam się, że nie znajdę czasu na tak wymagające zwierzę…Oczywiście, że taka decyzja to duża odpowiedzialność!”

– zaznaczyła Wieniawa.

Zobacz również: Dramat u sąsiada Polski. Porażające doniesienia

jak myślicie czy Julia poradziłaby sobie z opieką nad własnym wierzchowcem? Czy może zgryźliwy internauta miał rację i młoda gwiazda powinna ograniczyć się do wizyt w stadninie, bez kupowania własnego konia?

Julia Wieniawa ma wielkie marzenie, jest nim własny koń, pasja jaką jest jeździectwo co jakiś czas przewija się w zdjęciach na jej profilu na Instagram
Julia Wieniawa ma wielkie marzenie, jest nim własny koń, pasja jaką jest jeździectwo co jakiś czas przewija się w zdjęciach na jej profilu na Instagram. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Nie nadążają z wywożeniem zwłok. Ciała leżą w domach

To tam uciekają bogaci Amerykanie przed koronawirusem

Merkel ostrzega Niemców. czy to samo czeka Polskę?

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →