Wieniawa i Gąsiewska: Konflikt trwa w najlepsze!

Udostępnij:

Raz na jakiś czas przez media przelewa się fala spekulacji mówiących, że dwie gwiazdy serialu „Rodzinka pl” (TVP2) – Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska – nie znoszą się. Same aktorki dementują te pogłoski o konflikcie, ale ich fani zdają się mieć inne zdanie. Widać to było dobrze, przy okazji postu, jaki Gąsiewska wrzuciła na Instagram, bowiem jej fani skorzystali z tej okazji, by wyrazić nieprzychylną opinię o talencie Wieniawy. Wszystko zaczęło się niewinnie, bo od plakatu filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, w którym zagrały obie aktorki.

Czytaj też: Kto odziedziczy majątek Gessler? Gwiazda zdradza szczegóły!

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” to polski horror, w którym występuje Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska. Ta druga pochwaliła się na swoim profilu na Insta plakatem, jaki będzie towarzyszył marcowej premierze filmu, ale chyba nie do końca takiej reakcji fanów się spodziewała.

Wieniawa i Gąsiewska wystąpiły wspólnie w horrorze

Wieniawa i Gąsiewska ("Rodzinka pl" TVP2) zagrały razem w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Fani skrytykowali na Insta plakat filmu oraz talent Julki
fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

Fani skrytykowali formę plakatu, która ich zdaniem jest kopią tego, który towarzyszył serialowi „Stranger Things” (Netflix). Faktycznie, podobieństwo jest uderzające, bo twórcy polskiego plakatu ewidentnie inspirowali się amerykańskim wzorem. Ale nie była to jedyna rzecz, która nie spodobała się fanom gwiazdy „serialu „Rodzinka pl” (TVP2). W komentarzach pojawiły się opinie, że Wieniawa jest słabą aktorką i że jej udział w reklamowanym horrorze nie wróży mu powodzenia.  

Czytaj też: Była żona atakuje Wiśniewskiego! Dlaczego jej to zrobił?!

Jak widać, o ile Wieniawa i Gąsiewska nie mają konfliktu, to nie można powiedzieć tego samego o fanach, bowiem ich niechęć do Julki staje się aż za bardzo widoczna. Co ciekawe, fani Wieniawy nie krytykowali na jej profilu na portalu Instagram Gąsiewskiej, więc ewidentnie to fani Wiktorii są bardziej żądni krwi w tym konflikcie.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Szok! Wieniawa zdradza dlaczego rozstała się z Królikowskim
Ciąża Rozenek Majdan. Zdradziła najbardziej skrywany sekret!
Doda znowu szokuje! Tak odważnie dawno nie było!
Kurdej Szatan zalicza drastyczną wpadkę! Fani się odwracają!
Edyta Górniak wyśmiana! Internauci nie mieli dla niej litości!

loading...
, , , , ,