Julia Wieniawa zniszczona przez fanów! Nie dali jej szans

Gdy gwieździe takiej jak Julia Wieniawa przytrafia się wpadka, możemy mieć pewność, że jej echa będą długo zataczały szerokie kręgi. Gwiazda seriali „Rodzinka pl” (TVP2) i „Zawsze warto” (Polsat), naraziła się tym razem swoim fanom wrzucając na Instagram reklamę kosmetyków, które są testowane na zwierzętach.

Podobnie jak to było w przypadku Barbary Kurdej Szatan i jej reklamy szamponu, na odzew wzburzonych internautów nie trzeba było długo czekać. Sekcję komentarzy na profilu Instagram gwiazdy „Rodzinka pl” zalały głosy oburzenia na to, że aktorka „Zawsze warto” zdecydowała się zostać twarzą firmy, która testuje swoje produkty na zwierzętach.

Czytaj też: Gessler w Bydgoszczy. Możecie być pewni, że będzie się działo

Wpadka, którą zaliczyła Julia Wieniawa jest tym większa, że gwiazda telewizji Polsat kreuje się na wrażliwą na sprawy społeczne i postępową osobę. Dziwi zatem, że podjęła się współpracy z firmą oskarżaną o nieetyczne podejście do biznesu. Część fanów oskarżyła wręcz Wieniawę, że myśli tylko o pieniądzach, i że skoro może przebierać w reklamodawcach, to wybór takiej a nie innej firmy jako partnera świadczy albo o jej złej woli, albo o wielkiej ignorancji.

Julia Wieniawa i wpadka to coraz częstszy duet

Instagram aktorki seriali "Rodzinka pl" i "Zawsze warto" (Polsat) znów zaszokował fanów. Czy wpadka, jaka zaliczyła Julia Wieniawa nauczy ją czegoś?
fot.: Julia Wieniawa, screen/ Instagram

Trudno przy tym słowa wzburzonych internautów uznać za hejt, bo nie są to personalne ataki na Wieniawę, a tylko komentarze dotyczące jej decyzji. Fani mają prawo wymagać, by ich idolka trzymała się swoich poglądów i wartości, jakie wyznaje, a nie odrzucała ich z powodów finansowych.

Czytaj też: Anna Mucha i Wojewódzki znowu razem?! Mamy komentarz!

Czyżby zatem wartości, na które powołuje się aktorka miały mniejsze znaczenie niż stan portfela? Czy wpadka, jaką zaliczyła Julia Wieniawa nauczy ją, że spójny i autentyczny wizerunek jest na dłuższą metę cenniejszy niż najlepszy nawet kontrakt reklamowy?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Sensacja w Rolnik szuka Żony. Internauci nie dowierzają!
Wpadka Kurdej Szatan na Insta! Co za katastrofa
Doda w bikini robi furorę w sieci. Instagram oszalał!
Rozenek ośmiesza się w Sieci! Ludzie jej nie oszczędzili
Wpadka Kurdej Szatan! Internauci nie mieli dla niej litości

, , , , ,