Sensacja w Rolnik szuka Żony. Internauci nie dowierzają!

Udostępnij:

Seweryn, Joanna, Jakub oraz Anna dostarczyli widzom sporo emocji w ostatnim odcinku reality show TVP „Rolnik szuka Żony”. Bez wątpienia niedzielny odcinek dla wielu widzów był po prostu olbrzymią niespodzianką. Sporo zmian zaszło szczególnie u Seweryna i Jakuba, którzy podjęli już pierwsze ważne decyzję na temat swoich kandydatek. Nie zabrakło również bardzo otwartych deklaracji, które mogły zaskoczyć. W całym tym zamieszaniu ponownie po głowie od internautów dostał Seweryn i Marlena. Co się działo w gospodarstwach rolników w ostatnią niedzielę?

Czytaj też: Wielkie zmiany w „Top Model”! Co dalej z programem?

Ważne decyzję w Rolnik szuka Żony

Rolnik szuka Żony to reality show TVP, które polega przede wszystkim na udzielaniu pomocy rolnikom w ich miłosnych rozterkach. Widzowie poznają kandydatów w odcinku pilotażowym. W tym sezonie widzowie śledzą losy Seweryna, Jakuba, Sławomira, Adriana oraz Waldemar. Bez wątpienia uczestnicy i ich kandydatki na żony potrafią od samego początku dostarczyć emocji widzom, którzy z każdym następnym sezonem wkręcają się jeszcze bardziej w losy głównych bohaterów.

Seweryn,  Joanna, Jakub oraz Anna dostarczyli widzom sporo emocji w ostatnim odcinku reality show TVP  "Rolnik szuka Żony". Niedzielny odcinek był przełomowy.
Rolnik szuka Żony/ screen YouTube

Czytaj też: Anna Mucha przeszła niesamowitą metamorfozę. Jej zdjęcia wbiją was w fotel!

Seweryn, Joanna, Jakub oraz Anna dostarczyli widzom sporo emocji w ostatnim odcinku reality show TVP „Rolnik szuka Żony”. Bez wątpienia niedzielny odcinek dla wielu widzów był po prostu olbrzymią niespodzianką. Z programem pożegnała się u Seweryna Asia, która została bardzo dotknięta stwierdzeniem Marleny na temat jej dalszej obecności w gospodarstwie młodego rolnika. Po rozmowie z Sewerynem, Asia podjęła decyzję o odejściu w programu. Wcześniej rolnik zadeklarował, że jego faworytką wciąż jest Marlena.

Z kolei również ciekawe rzeczy działy się w domu u Jakuba. Rolnik zabrał na spotkanie Anne, gdzie oznajmił jej wprost, że chciałby skupić się przede wszystkim na relacji z Ewą, która zdecydowanie bardziej mu przepadła do gustu. Kandydatka nie wykazała żadnej złości, a wręcz przeciwnie. Anna podkreśliła, że rozumie decyzję Jakuba o wyborze Ewy. Uczestniczka pod koniec przyznała, że w jej oczach Kuba był ideałem na męża, lecz musi się niestety pogodzić z gorzką decyzją swojego ukochanego.

POLECAMY:

Wiśniewski szczerze o homoseksualizmie. Chodzi o jego dzieci!
Dziś premiera MasterChef. Totalne zaskoczenie w programie!
Rolnik szuka Żony: Seweryn podjął zaskakującą decyzję!
Gwiazda „Na wspólnej” kompletnie nago w sieci! (FOTO)
Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie

, , ,