Wpadka Kurdej Szatan na Insta! Co za katastrofa

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan i jej wpadka na portalu Instagram odbiła się niemałym echem w świecie polskiego show biznesu. Aktorka znana przede wszystkim z takich produkcji jak M jak Miłość,  W Rytmie Serca oraz Taniec z Gwiazdami wystawiła zdjęcie,  które nie do końca przypadło do gustu jej fanom oraz reszcie internetowych krytyków. Wygląda na to,  że Basia nie zwróciła uwagi na jeden bardzo istotny szczegół,  który po prostu nie mógł umknąć uwadze fanów.

Barbara Kurdej Szatan to i jej wpadka na portalu Instagram

Czytaj też: Wielkie zmiany w „Top Model”! Co dalej z programem?

Barbara Kurdej Szatan latach 2008–2010 była aktorką Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Aktualnie znana artystka występuje w Teatrze 6. piętro oraz od 2015 roku w Krakowskim Teatrze Variété.
Sporą popularność przyniosła jej gra w komedii „Dzień dobry, kocham cię!” Na dodatek Basia od ponad 5 lat wciela się w rolę Joanny Chodakowskiej w serialu TVP,  M jak miłość. Od 2017 roku aktorka występuje także w serialu „W Rytmie Serca”, którego emisja odbywa się na antenie telewizji Polsat.

Barbara Kurdej Szatan i jej wpadka na portalu Instagram odbiła się niemałym echem. Aktorka znana z takich produkcji jak M jak Miłość,  wstawiła zdjęcie.
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Czytaj też: Anna Mucha przeszła niesamowitą metamorfozę. Jej zdjęcia wbiją was w fotel!

Aktualnie Barbara Kurdej Szatan i jej wpadka na portalu Instagram odbiła się niemałym echem w świecie polskiego show biznesu. Aktorka jest na portalach społecznościowych bardzo aktywna,  lecz nic w tym dziwnego, ponieważ dziś oprócz gry aktorskiej liczy się również bardzo dobry PR w mediach społecznościowych. W tym aspekcie Basia jest jedną z liderek,  lecz zdarzają się jej również wpadki. Z jedną z,nich mieliśmy do czynienia dosyć niedawno,  a poszło o fryzurę aktorki. Wedle opinii internautów jest ona tragiczna. Do tych zarzutów postanowiła się odnieść sama zainteresowana.

A to nie użyła Pani dzisiaj tego cudownego szamponu? Na wcześniejszym zdjęciu takie piękne, zdrowe i grube włosy… Hmm? – spytała bezpośrednio jedna z obserwatorek znanej aktorki. Odpowiedź na to pytanie przyszła bardzo szybko: Nie przyjechał rano fryzjer, który by je tak idealnie ułożył! – odpowiedziała Kurdej-Szatan.
Uważacie,  że takie wpadki powinny się zdarzać gwiazdom takiego formatu?

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Wiśniewski szczerze o homoseksualizmie. Chodzi o jego dzieci!
Dziś premiera MasterChef. Totalne zaskoczenie w programie!
Rolnik szuka Żony: Seweryn podjął zaskakującą decyzję!
Gwiazda „Na wspólnej” kompletnie nago w sieci! (FOTO)
Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie

, , ,