Anna Mucha i Wojewódzki znowu razem?! Mamy komentarz!

Udostępnij:

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mają romans? Media właśnie obiegła informacja mówiąca, iż Kuba Wojewódzki (król TVN) i Anna Mucha (aktorka M jak Miłość)są razem! Bez wątpienia byłoby to kapitalne potwierdzenie powiedzenia, że stara miłość nie rdzewieje. Do tych doniesień odniosła się Mucha, która jeszcze bardziej zaciekawiła plotkarskie media. Czyżby było coś na rzeczy?

Czytaj też: Wielkie zmiany w „Top Model”! Co dalej z programem?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli parą przez cztery lata. W tym czasie uchodzili za jedną z najbardziej popularnych par w polskim show biznesie. Niestety w 2007 roku ich związek doszedł do końca. W media pojawiły się informacje, iż powodem rozstania było mało poważne podejście Króla TVN do związku ze znaną aktorką. Nie ma w zasadzie w tym nic dziwnego, ponieważ wielokrotnie można było się spotkać ze stwierdzeniem w mediach, które wskazywało, iż to właśnie Anna Mucha jest najbardziej dojrzała w tym związku.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mają romans?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mają romans? Media obiegła informacja mówiąca,  iż Kuba Wojewódzki (król TVN) i Anna Mucha (aktorka M jak Miłość)są razem!
Anna Mucha/ screen YouTube

Czytaj też: Anna Mucha przeszła niesamowitą metamorfozę. Jej zdjęcia wbiją was w fotel!

Po tym etapie oboje poszli w dwie różne strony. Anna Mucha postanowiła dokończyć studia w Stanach Zjednoczonych, a z kolei Kuba Wojewódzki dalej starał się rozwijać swoją telewizyjną markę. Rok po rozstaniu Anna Mucha poznała Marcela Sore, z którym ma dwójkę dzieci. Dziś ciężko powiedzieć, czy wciąż są razem. Z tego powodu pojawia się coraz więcej pytań na temat ponownego związku Muchy z Królem TVN.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mają romans? Media właśnie obiegła informacja mówiąca, iż Kuba Wojewódzki (król TVN) i Anna Mucha (aktorka M jak Miłość) są razem!

Aktorka w jednym z najnowszych wywiadów postanowiła się odnieść do całej sprawy i w zasadzie stworzyła jeszcze więcej pytań.

„Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Jestem szczęśliwa, akceptuje siebie taką, jaką jestem. W końcu nie mogę zawieść mojego syna. Muszę być mięciutka. Poza tym słyszałam, że starsi faceci też lubią mięciutkie kobiety, ale… kto by się tam zadawał ze starszymi” – powiedziała Anna Mucha.

POLECAMY TAKŻE:

Wiśniewski szczerze o homoseksualizmie. Chodzi o jego dzieci!
Dziś premiera MasterChef. Totalne zaskoczenie w programie!
Rolnik szuka Żony: Seweryn podjął zaskakującą decyzję!
Gwiazda „Na wspólnej” kompletnie nago w sieci! (FOTO)
Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie

, , , ,