Joanna Krupa zalicza wpadkę. Ludzie zrównali ją z ziemią!

Udostępnij:

Fakt, że Joanna Krupa urodziła niedawno dziecko nie umknął chyba nikomu, bowiem media trąbiły o tym na lewo i prawo. Gwiazda show telewizji TVN „Top model” postanowiła wykorzystać ten rozgłos, by nieco zarobić na wyprawkę dla córeczki, bo od czasu porodu, każdy jej post na portalu Instagram to mniej lub bardziej zawoalowana reklama. Doszło do tego, że fani zamiast cieszyć się szczęściem swojej idolki, zaczynają oskarżać modelkę magazynu „Playboy” o wykorzystywanie ich sympatii i naiwności i grożą nawet bojkotem jej kanału na Insta!

Czytaj też: To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)

Bycie świeżo upieczoną mamą nie jest łatwe, bo trzeba karmić, przewijać, troszczyć się o zdrowie malucha i jeszcze znaleźć w tym wszystkim czas na sen i wrzucenie jakiejś reklamy na Instagram. No, to ostatnie nie dotyczy może wszystkich mam, ale na pewno jurorki programu „Top model” (TVN), która publikuje reklamy z regularnością godną lepszej sprawy. Wiadomo, że dziecko, jakie urodziła Joanna Krupa musi mieć na zabawki i pieluszki, ale co za dużo to nie zdrowo.

Joanna Krupa uznała, że dziecko to świetny pretekst do reklam

Joanna Krupa urodziła dziecko i korzysta z okazji, by wciskać reklamy na Insta. Fani zaczynaja mieć dos zachowania gwiazdy "Top model" (TVN) i Playboy 'a
fot.: Joanna Krupa, screen/ Instagram

A przynajmniej tak twierdzi część fanów obserwujących profil modelki uznanej za najseksowniejszą kobietę świata przez magazyn „Playboy”. Mają oni najwyraźniej dosyć ciągłego bombardowania treściami sponsorowanymi, bo coraz częściej narzekają na to. Ludzie, którzy odwiedzają Instagram, jaki prowadzi Joanna Krupa, chcą poznać jej dziecko, a nie to, jaką kawę pije gwiazda.

Czytaj też: Panowie lepiej usiądźcie. Maffashion niemal nago w sieci!

Tak było przy okazji reklamy kawy Inka, którą Krupa wrzuciła na Insta. Oprócz tego, że reklam jest zwyczajnie za dużo, fani mają za złe Krupie, że traktuje ich jak idiotów, bowiem ciężko uwierzyć, że mieszkająca na stałe w Los Angeles gwiazda ma tam dostęp do kawy Inki…

źródło: Instagram

POLECAMY:

Gwiazda TVN jednak się zdecydowała! Hołownia wydał oświadczenie
Oliwia Bieniuk na zdjęciach wygląda jak Ania. Praktycznie nie można ich odróżnić!
Wendzikowska w gorącej sesji! Pokazała stanowczo za dużo!
Big Brother: Emocje sięgają zenitu! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał
Kryzys Dominiki Tajner. Czy ex-mąż się zlituje?!

loading...
, , , , ,