Konflikt Górniak i Cleo narasta! Poszło o program w TVP

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edyta Górniak i Cleo popadły w konflikt? Gwiazdy TVP i programu The Voice of Poland mają do siebie olbrzymie pretensje. W całej sprawie chodzi przede wszystkim o angaż Cleo do programu The Voice Kids. Według Edyty Górniak – Cleo miała otrzymać w programie posadę trenerki za sprawą jej polecenia. W ostatecznym rozrachunku Cleo angaż otrzymała, lecz nie wyraziła wdzięczności Edycie, która postanowiła w takiej sytuacji całą sprawę przedstawić w sieci.

Edyta Górniak i Cleo popadły w konflikt? Gwiazdy TVP i programu The Voice of Poland przeżywają konflikt.

Edyta Górniak i Cleo popadły w konflikt? Gwiazdy TVP i programu The Voice of Poland mają do siebie olbrzymie pretensje o angaz...
Edyta Górniak/ screen YouTube

Edyta Górniak liczyła na wdzięczność ze strony Cleo, która jej okazać nie zamierzała. W takiej sytuacji Edi postanowiła całą sytuację przybliżyć w sieci za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na odpowiedź ze strony Cleo nie trzeba było długo czekać.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

— Załatwiłam Cleo pracę w „The Voice Kids”, kiedy moja mama była chora. To było moje miejsce, które jej oddałam. Nigdy mi nie podziękowała. Nigdy tego nie doceniła — powiedziała Edyta Górniak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Awantura gwiazd

— Nie byłam w stanie uwierzyć w to co usłyszałam w tym wywiadzie. Edyta, serio?! — napisała zszokowana Cleo i dodała: Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w „The Voice Kids” jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla Ciebie i Twojej Mamy z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera (który wtedy był również Twoim managerem koncertowym). Zamieściłam podziękowania na swoim Instagramie oraz Facebooku. – napisała.

CZYTAJ TAKŻE: Panowie lepiej usiądźcie. Maffashion niemal nago w sieci!

Szybko z odpowiedzią przybyła Edyta Górniak.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

— Prezent, sfotografowany i trzymany przez Cleo w tel do dziś, na wypadek potrzebnego alibi — „żeby ludzie nie gadali”. Był przemyślanym ruchem marketingowym. Jej i agenta, po reakcji Dziennikarzy i Fanów na post, który w następstwie wykrycia przez media prawdy — Cleo pilnie usunęła ze swojego Instagrama, (wstawiając w jego miejsce inny…). Na szczęście net wszystko archiwizuje. „Prezent” przekazany nam kilkanaście dni po aferze, był wymuszony reakcją publiczną i miał charakter nie podziękowań. Nie przeprosin za publiczne kłamstwo, lecz był przemyślanym ruchem naprawienia wizerunku. Stąd upublicznienie jego zdjęć. Przekazałam go dzieciom w krakowskim przedszkolu. Natomiast reakcji Cleo po publicznym poniżeniu mnie w obecności fotografów z całej Polski, przez jej kolegę…Życzę Wszystkim spokojnego wieczoru — napisała Górniak.

POLECAMY:

Gwiazda TVN jednak się zdecydowała! Hołownia wydał oświadczenie
Oliwia Bieniuk na zdjęciach wygląda jak Ania. Praktycznie nie można ich odróżnić!
Wendzikowska w gorącej sesji! Pokazała stanowczo za dużo!
Big Brother: Emocje sięgają zenitu! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał
Kryzys Dominiki Tajner. Czy ex-mąż się zlituje?!

TVP, The Voice of Poland

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →