Justyna Żyła uzależniona! Siostra celebrytki zdobyła się na szczere wyznanie!

Justyna Żyła zwierzyła się ostatnio na swoim profilu Instagram z tego jakie ma uzależnienie. Od momentu w którym zostawił ją Piotr Żyła Justyna zaczęła wchodzić w show-biznesowe klimaty. Zaczęła od sesji dla magazynu Playboy a potem wzięła udział w programie Taniec z Gwiazdami. Założyła także na YouTube kanał kulinarny, na którym celebrytka przedstawia swoje ulubione, tradycyjne dania.

Czytaj też :Panowie, lepiej usiądźcie. Siwiec pokazała stanowczo za dużo!

Justyna Żyła jest osobą która wzbudza dość duże emocje. Justyna była żoną polskiego skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Swoja medialną karierę rozpoczęła od czasu rozstania się pary, które celebrytka szeroko opisywała w na swoim koncie Instagram. Piotr Żyła był przez nią mocno atakowany w mediach społecznościowych.

Justyna Żyła i jej uzależnienie

Justyna Żyła przyznała na Instagram jakie ma uzależnienie.Była uczestniczką sesji w Playboy oraz w programie Taniec z Gwiazdami.Piotr Żyła jest jej ex.
Justyna Żyła -YouTube

Dlatego publikując prywatne szczegóły z ich rozstania Justyna wykorzystała możliwość zaistnienia w polskim show-biznesie. Playboy zaproponował jej sesję zdjęciową na którą chętnie się zgodziła. Później została zaproszona do programu Taniec z Gwiazdami i skorzystała z tej propozycji.

W ostatnim czasie wyszło na jaw na jakie uzależnienie cierpi Justyna Żyła. Jak się okazuje celebrytka ma wielką pasję do shoppingu , która zaczyna się przeradzać w uzależnienie. Dlatego nałóg pochłania dużą część jej dochodów. Celebrytka ma obsesję na punkcie drogich torebek ekskluzywnych marek. W jej kolekcji można znaleźć torebki takich marek jak Michael Kors, czy Guess .

Czytaj też: Rozwód Rodowicz. Mąż zabrał jej ukochaną rzecz!

Siostra wysyła Żyłę na kurtkowo-torebkowy odwyk

Ponieważ ostatnio była żona skoczka pochwaliła się najnowszymi zakupami w sieci posypały się komentarze. Na zdjęciu widać pudło z nowymi torebkami z logo Michaela Korsa i Guess.

 Ile można mieć torebek? Nieskończoność! Wy, dziewczyny, ile macie? Ja jeszcze kolekcjonuję zimowe kurtki „- napisała celebrytka na swoich social-mediach.

Przyznała także ,że lubi kolekcjonować kurtki zimowe. Osobą która nie bagatelizuje uzależnienia Justyny jest jej siostra ,która ma krytyczne zdanie na temat zamiłowania i chęci wydawania tak dużej ilości pieniędzy. Dlatego właśnie postanowiła skomentować szaleństwa zakupowe siostry.

” Siostra widzi i na „kurtkowo-torebkowy”odwyk wyśle – napisała Żyła na Instagramie

A wy jak myślicie, czy siostra Justyny ma się czym martwić?

Źródło : pikio.pl

Tagi: Justyna Żyła uzależnienie, Taniec z Gwiazdami, Playboy

POLECAMY :

Doda w najnowszym show Polsatu! Będzie się działo!
Doda się zmienia! Otrzymała nagrodę od ministerstwa
Michał Wiśniewski o hejcie. Dlaczego go to dotknęło?
Kurdej Szatan o karierze. Przeżywa trudne chwile!
Kuba Wojewódzki wypowiedział się bez ogródek. Tak ostro jeszcze nie było!

, , , ,