Kurdej Szatan o karierze. Przeżywa trudne chwile!

Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan to małżeństwo aktorów, które razem wystąpiło niedawno w programie Taniec z Gwiazdami w telewizji Polsat. Basia na co dzień występuje w serialu M jak Miłość w TVP. Prócz pracy w telewizji pracuje i występuje także w teatrze. Jej występy cieszą się również olbrzymim zainteresowaniem. Jednak, w którym miejscu Barbara Kurdej Szatan czuję się najlepiej? Czy jest to Teatr, a może jednak plan filmowy? Czy tak jak jej mąż posiada talent do śpiewu?

Czytaj też: Anna Mucha wybuchła! Ma dość, padły mocne słowa!

Barbara Kurdej Szatan i jej mąż Rafał Szatan pracują zarówno w teatrze, jak i również na planach filmowych. Basię na co dzień możemy oglądać w serialu TVP – M jak Miłość. Z kolei jej mąż niedawno występował w kultowych Barwach Szczęścia. Przez dwa odcinki mogliśmy ich podziwiać na planie programu Taniec z Gwiazdami. Basia na co dzień pracuje również w teatrze. Jest to z pewnością słabiej płatna praca od gry w serialach i filmach, lecz lepiej wpływa na umiejętności aktorskie. W którym miejscu gwiazda serialu M jak Miłość czuje się pewniej?

Barbara Kurdej Szatan i Rafał Szatan to małżeństwo, które razem wystąpiło w Taniec z Gwiazdami w telewizji Polsat. Basia występuje w  M jak Miłość w TVP.
Kurdej Szatan/ screen YouTube
  • W serialu wszystko trwa długo. Dosyć długo kręci się jedno ujęcie, które później na ekranie oglądamy kilka sekund. Później jest przerwa, na makijaż, na przebranie i nagrywamy kolejną scenę. Po czym znów następuje przerwa…, i tak w kółko. W serialu proces pracy jest zdecydowanie dłuższy, niż w teatrze. Poza tym, ja lubię adrenalinę, a teatr mi jej dostarcza. Dodatkowo publiczność mnie nakręca. Odpowiadając na twoje pytanie, gdybym już musiała się określić, to wybrałabym teatr. – podkreśliła Barbara Kurdej Szatan.

Basia zdradziła również tajemnicę dotyczącą jej śpiewania. Warto w tym miejscu przypomnieć, że aktorka pochodzi z Opola, A więc stolicy polskiej muzyki.

  • Pamiętam, jak od małego podglądałam próby przed festiwalem, zbierałam autografy od występujących tam artystów. Uwielbiam Festiwal Opolski, gdy przez ostatnie dwa lata z rzędu nie mogłam w nim uczestniczyć, byłam niepocieszona. Czułam, że czegoś mi brak, bo oglądanie festiwalu w telewizji nie oddaje magii i atmosfery tego miejsca. – wyznała Barbara Kurdej Szatan.

Czytaj też: Szok! Wojewódzki był molestowany?!

źródło: Onet

POLECAMY:

Siwiec zaatakowana w sieci! Ludzie zarzucają jej…
Wendzikowska kusi kusym bikini. Widać niemal wszystko!
Anja Rubik kompletnie nago! Takiej fotografii jeszcze nie widzieliście!
Anna Lewandowska niemal zupełnie nago! Tak gorąco jeszcze nie było!
Doda i jej mama szczerze o relacjach. To, co wyznały mocno was zaskoczy!

, , , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →