Kuba Wojewódzki wypowiedział się bez ogródek. Tak ostro jeszcze nie było!

Kuba Wojewódzki to przede wszystkim samozwańczy król TVN i wielka gwiazda polskiego show biznesu. Dziennikarz i właściciel restauracji „Niewinni czarodzieje” jest bez wątpienia jedną z tych osób w Polsce,  która budzi najbardziej skrajne emocje w społeczeństwie. Można by rzec, że Kubę kocha jedna połowa Polski,  a z kolei druga część to po prostu nienawidzi. Sam dziennikarz twardzi,  że w nienawiści do niego nie widzi nic niepokojącego, ponieważ wrogów również trzeba mieć.

Kuba Wojewódzki to dziennikarz oraz od niedawna restaurator,  który prowadzi lokal o nazwie „Niewinni czarodzieje”. Wojewódzki od lat występuje w telewizji,  gdzie zdobył miano jednego z najbardziej wyrazistych oraz kontrowersyjnych postaci polskiego show biznesu. Jego wypowiedzi i poglądy przyniosły mu falę wrogów. Czy król TVN przyjmuje się ich ilością?

Czytaj też: Anna Mucha wybuchła! Ma dość, padły mocne słowa!

– Znam tę tendencję i ze źle ukrywaną skromnością przyznam, że jestem z niej dumny. Choć jednocześnie mnie śmieszy i zastanawia. Jest nawet kilku notorycznych recenzentów mojego żałosnego istnienia. Jednym z nich jest muzyk Tymon Tymański, podający się dość wylewnie za mojego kumpla, wręcz przyjaciela. Tymon z gracją tygodnika „Grazia” czy „Party” opowiada o moich pieniądzach, sławie i jej braku, karierze i jej końcu. Będąc brutalnym, stwierdziłbym grubiańsko – beze mnie Tymona medialnie nie ma, bo kogo interesuje jego płytki buddyzm, dosyć wioskowe już karate czy zakurzone płyty. Więc żeruje na mnie jak PiS na Smoleńsku. – mówił Kuba.

Kuba Wojewódzki,  a więc czy samozwańczy król TVN lubi mieć wrogów?

Kuba Wojewódzki to przede wszystkim samozwańczy król TVN i wielka gwiazda. Dziennikarz i właściciel restauracji "Niewinni czarodzieje"
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Czytaj też: Szok! Wojewódzki był molestowany?!

Czuję się jak przypadkowy bohater. I to nie jest kokieteria, tylko realne odczucie. Media to dosyć kapryśny i niezrównoważony pracodawca. Trzeba więc być stale gotowym na przesiadkę. Szczególnie że ja nie czuję się człowiekiem obdarzonym jakimiś wyjątkowymi talentami. Raczej mam odwagę i fantazję, aby sięgać po marzenia. Świat mediów jest dla mnie światem wewnętrznym. To znaczy interesuje mnie w nim praca, a nie wystawianie straganu z własną prywatnością. Jestem tu duchowo na pół etatu. – twierdzi Kuba.

Tagi: Kuba Wojewódzki, Król TVN

POLECAMY:

Siwiec zaatakowana w sieci! Ludzie zarzucają jej…
Wendzikowska kusi kusym bikini. Widać niemal wszystko!
Anja Rubik kompletnie nago! Takiej fotografii jeszcze nie widzieliście!
Anna Lewandowska niemal zupełnie nago! Tak gorąco jeszcze nie było!
Doda i jej mama szczerze o relacjach. To, co wyznały mocno was zaskoczy!

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →