Niesamowite! Zobacz co zrobiła żona Stocha. Skoczka zamurowało

Kamil Stoch ma wielkie szczęście, bowiem jego żona, Ewa Bilan-Stoch, jest nie tylko piękna, ale także dba o ich związek. Można powiedzieć, że Kamil Stoch i jego żona to rodzina na medal.

Kamil Stoch jest wielkim skoczkiem, z którym wśród Polaków może równać się tylko legendarny Adam Małysz, ale obecny sezon nie należy do najbardziej udanych w jego karierze. Na szczęście, o ile w sprawach sportowych mistrz ma wiele rzeczy, które nie układają się po jego myśli, to na szczęście odskocznią od problemów zawodowych jest jego rodzina, a ściślej żona, Ewa Bilan-Stoch, która robi co może, by Kamil nie podupadł na duchu. Kobieta wpadła ostatnio na oryginalny pomysł jak pocieszyć swego męża. Gdy Kamil był na zawodach, jego żona wyciągnęła jego medale, ułożyła w bukiet i sfotografowała. Ta wspaniała niespodzianka bardzo spodobała się mistrzowi.

Pomysł zaskoczył i Ewa Bilan-Stoch wciągnęła do realizacji fotografii innych słynnych skoczków, jak Martin Schmitt, Andreas Koffler, Sven Hannadwald, czy Simon Hamman. Powstał w ten sposób cykl niesamowitych, artystycznych fotografii w niecodzienny sposób dokumentujących sportowe sukcesy.

W ten sposób, Ewa Bilan-Stoch, żona naszego skoczka, wyszła poza utarty stereotyp anonimowej żony sportowca, która opiekuje się domem, podczas gdy Kamil Stoch zdobywa medale.

Żona Kamila Stocha wpadła na genialny pomysł

Kamil Stoch i jego żona, Ewa Bilan-Stoch tworzą zgrany związek i można o nich powiedzieć, że to rodzina na medal. Prace artystyczne Ewy to potwierdzają
fot.; Bukiet z medali Kamila Stocha, screen/ Instagram

Ten niezwykły sposób artystycznej ekspresji pozwolił jej nie tylko zrealizować swoje pasje. Ale także jeszcze mocniej scementował związek, pokazując przy tym, jak świetnie Kamil Stoch i jego małżonka się uzupełniają.

Czytaj też: Polacy ją pokochali, a teraz umiera na raka. Tragiczne wieści

Cykl prac Ewy Bilan-Stoch nazywa się „Perpetui flores”. Można go oglądać do 14 marca w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem.

źródło: Perpetui flores

Tagi: Kamil Stoch, żona

POLECAMY:

Wałęsa pijany czy niespełna rozumu? Dziennikarz był w szoku po jego słowach

Szefowa sztabu wyborczego prezydenta pogryzła mężczyznę

Wałęsa oszalał- powiedział to o Polakach dla Russia Today

Łzy w finale The Voice Kids. Uczestnik nie wytrzymał

Wieniawa nie wytrzymała. Emocjonalny wpis aktorki

Uczestnik „Rolnik szuka żony” poważnie chory. Otarł się o śmierć

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,