Gwiazda „Na wspólnej” kompletnie nago w sieci! (FOTO)

Anna Karczmarczyk i Marcin Korcz razem nago na portalu Instagram. Para aktorów bardzo mocno zaskoczyła internautów za sprawą fotografii, która ma zamiar zachęcić fanów, a przede wszystkim widzów teatru do obejrzenia najnowszego i nadchodzącego wielkimi krokami spektaklu, którego premiera odbędzie się już niedługo. Sztuka ma być o miłości i presji jakie potrafi wywrzeć społeczeństwo na dorosłym człowieku. Niemniej jednak uwagę internautów w największej mierze zwróciło bardzo odważne zdjęcie dwojga głównych bohaterów spektaklu.

Anna Kaczmarczyk i Marcin Korcz nago!

Anna Karczmarczyk zadebiutowała na małym ekranie po raz pierwszy w 2003 w serialu TVN Na Wspólnej. W latach 2010–2012 wcielała się w postać Aleksandry w serialu TVP2 M jak miłość. Z kolei w latach 2013–2018 odgrywała rolę Aleksandry Pietrzak w Na dobre i na złe. W 2009 zagrała główną rolę Alicji w filmie Galerianki. Aktualnie aktorka stara się przede wszystkim skupić na swojej karierze w teatrze. Od czasu do czasu możemy ją również ujrzeć w filmowych produkcjach takich. Ostatnią z nich był film Patryka Vegi – Pitbull Nowe porządki.

Czytaj też: Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie

Anna Karczmarczyk i Marcin Korcz razem nago na portalu Instagram. Para aktorów bardzo mocno zaskoczyła internautów. Przesadzili?
Anna Karczmarczyk/ screen YouTube

Z kolei Marcin Korcz, którego możemy kojarzyć przede wszystkim z produkcji telewizji publicznej oraz telewizji Polsat. W TVP aktor występuje w takich serialach jak „Wojenne Dziewczyny” oraz „O mnie się nie martw”. Natomiast w Polsacie mogliśmy go oglądać w serialu „Przyjaciółki”. W 2009 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Do tej pory wystąpił w takich filmach jak „Być jak Kazimierz Deyna”, „Słaba Płeć” oraz „Miasto 44”.

Czytaj też: Anna Mucha pokazała stanowczo za dużo! Piersi w pełnej okazałości

Aktualnie Anna Karczmarczyk i Marcin Korcz razem nago na portalu Instagram. Para aktorów bardzo mocno zaskoczyła internautów za sprawą fotografii promującej ich najbliższy wspólny występ teatralny.

  • Premiera! Reżyser, dwoje aktorów, scena kameralna… Sztuka o miłości, tęsknocie… o wspomnieniu! Sztuka która obnaża dojrzałych ludzi z ich słabości, z zagubienia w dorosłości i presji społeczeństwa. 
    Dziękuję wam za ten niezwykły czas! – napisała aktorka na portalu Instagram.

POLECAMY TAKŻE:

Roxie Węgiel poświęca to dla kariery. Co na to jej rodzice?!
Doda pokazała to Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Michał Wiśniewski i byłe żony. Nie uwierzysz co o nim mówią!
Olbrzymia wpadka Kurdej Szatan. Co ona na siebie założyła?!
Kontrowersje w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Fani wściekli

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →