Morderstwo Dominika Sikory. Do sieci wyciekło nagranie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dominik Sikora, zapaśnik z Poznania został zamordowany przez mężczyznę jakim jest poszukiwany Olgierd Michalski, jest nagranie z pobicia Sikory.

CZYTAJ TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Viki Gabor ostro przegina! Co na to jej rodzice? Nie jest za młoda?
  2. Szok! Kolejna para Marty Manowskiej rozstała się po programie
  3. Amerykanie chcieli zrzucić bomby jądrowe na Polskę! Byliśmy o krok od zagłady. Odtajniono dokumenty

Dominik Sikora został zamordowany, policja wciąż poszukuje sprawcy, który śmiertelnie pobił polskiego sportowca. Teraz w sprawie pojawiły się nowe fakty, bowiem do sieci wyciekło nagranie, na którym widać moment zabójstwa.

Sikora otrzymuje cios po, którym pada na ziemię i już się nie podnosi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Igor Tuleya wychwalany przez Niemców – „Die Welt ostro atakuje”

Do brutalnego zabójstwa Dominika Sikory doszło z 25 na 26 stycznia przed jednym z klubów na Starym Rynku w Poznaniu. Obecnie poszukiwany jest 42-letni Olgierd Michalski, który możliwe, że ukrywa się za granicą.

Nagranie pochodzące z zapisu monitoringu z prywatnej kamienicy pokazuje co się wydarzyło. Na filmie widać jak Sikora stoi z kobietą na Starym Rynku w Poznaniu, ta nagle odpycha go i wymierza mu policzek. Na to do zapaśnika podchodzi prawdopodobnie Olgierd Michalski, następnie wymierza mu cios. Dominik Sikora pada na ziemię i uderza głową o bruk. Napastnik ucieka z miejsca zdarzenia zaszywając się w jednym z poznańskich klubów. Dalej na nagraniu widać jak kilka kobiet usiłuje pomóc pobitemu zapaśnikowi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Martyniuk zdradza sekret. Skąd znał Annę Przybylską?

Dominik Sikora został zamordowany – wyciekło nagranie z pobicia Sikory

Niestety po przewiezieniu do szpitala, mimo dużych starań lekarzy Sikora zmarł 31 stycznia na skutek obrażeń jakich doznał podczas pobicia.

Policja poszukuje obecnie Olgierda Michalskiego:

– Trwa ustalanie miejsca pobytu człowieka mogącego mieć związek z tą sprawą. Nie przebywa pod adresami, gdzie spodziewaliśmy się go spotkać, więc rozpoczęliśmy procedurę uzyskania listu gończego – mówi dla portalu Onet rzecznik wielkopolskiej policji, Andrzej Borowiak.

W RMF FM ustalono, powiązania poszukiwanego ze światem poznańskiego sportu. Trenuje między innymi kulturystykę.

CZYTAJ TEŻ: TVP może mieć problem! Bodnar złożył skargę

Olgierd Michalskiego w przeszłości karano. Skazano go karę pozbawienia wolności za napaść na policjantów, która przerodziła się następnie w strzelaninę.

Dominik Sikora, zapaśnik z Poznania został zamordowany przez mężczyznę jakim jest poszukiwany Olgierd Michalski, jest nagranie z pobicia Sikory
Dominik Sikora, zapaśnik z Poznania został zamordowany przez mężczyznę jakim jest poszukiwany Olgierd Michalski, jest nagranie z pobicia Sikory

Źródło: Onet, Interia, TVP, Policja

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Rodzinna tragedia Jachiry. Odeszła jej najważniejsza osoba

Lech Wałęsa grozi Dudzie i Kaczyńskiemu. Przesadził?

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Kaczyński ostro nt. sądów. Padły mocne słowa

Lech Wałęsa ma problem. Wyszły nowe dokumenty!

Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie – Komorowski bezczelnie kłamie? (film)

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →