Paweł Królikowski wszystko wyznał księdzu. Jego słowa wzruszają do łez

Choroba, na którą cierpi Paweł Królikowski to temat, który nie schodzi z czołówek, bowiem stan zdrowia popularnego aktora serialu „Ranczo” wciąż nie pozwala na optymizm, ale w oczekiwaniu na nowe informacje, media przypominają historię aktora i przybliżają fanom jego sylwetkę. Ostatnio na światło dzienne wypłynął wywiad, jakiego Paweł Królikowski udzielił księdzu Bartłomiejowi Królowi, a którego tematem była wiara.

Paweł Królikowski to człowiek głębokiej wiary

Paweł Królikowski, jego choroba i stan zdrowia to teraz nr 1- w oczekiwaniu na nowe informacje aktora "Ranczo", przypominamy wywiad gdzie tematem była wiara
fot.: Paweł Królikowski, screen/ Instagram

Część fanów z pewnością o tym wie, ale dla tych, którzy zainteresowali się jego sylwetką dopiero, gdy nadeszła choroba, wieści o tym, że Królikowski był osobą głęboko wierzącą to zupełnie nowe informacje. Okazuje się, że aktor serialu „Ranczo” całe swoje życie starał się przeżyć w zgodzie z boskimi Przykazaniami i tak Paweł Królikowski, wraz z żoną, starał się wychowywać dzieci. Teraz, gdy stan zdrowia gwiazdora jest kiepski, słowa, jakie wypowiedział Paweł Królikowski nabierają jeszcze większej mocy.

Wywiad, jakiego Paweł Królikowski kilka lat temu udzielił księdzu Bartłomiejowi Królowi obrazuje czym dla aktora jest wiara w Boga. Mówi on, że bez wiary nie mógłby żyć, bowiem zbyt wiele jest na tym świecie pokus, które nam zagrażają.

Dla wielu, nowe informacje o Królikowskim będą zaskoczeniem

Królikowski wskazuje też problem konsumpcji, która zabija w nas potrzebę duchowości, bo zbyt często stwarza pozory, że nasze życie jest spełnione.

Czytaj też: PiS wprowadza nowy podatek? Minister finansów komentuje

Dla wielu fanów słowa, które wypowiedział Paweł Królikowski to zupełnie nowe informacje, stawiające jego postać w nowym świetle i pozwalające mieć nadzieję, że skoro jego wiara jest tak silna, to choroba nie pokona go tak łatwo.

źródło: alteia

POLECAMY:

Szyc ostro o TVP. Wystosował apel do pracowników stacji

Kinga Duda wyjeżdża z Polski! Wszystko z jednego powodu

Sekielski ostro o materiale „Wiadomości”. Puściły mu hamulce

Inflacja zżera 500+! Minister wprost na temat podwyżki

Nowy romans w „Sanatorium Miłości”. Widzowie w szoku

Doda szczerze na temat Woźniak-Starak – konflikt się zaostrza

, , , ,