Królikowski poważnie chory? Aktor serialu Ranczo zniknął

Udostępnij:

Paweł Królikowski to gwiazda TVP i serialu Ranczo. Aktor od lat wciela się w postać serialowego Kusego, który jest mężem Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska). Niestety w ostatnim czasie aktor znikł z czerwonego dywanu. W zasadzie mało kto wie, co się aktualnie z nim dzieje. Fani są pełni obaw i przewidują najgorszy z możliwych scenariuszy.

Paweł Królikowski gwiazda serialu Ranczo chory?

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler w sieci Biedronka! Zobacz kiedy i gdzie

Paweł Królikowski od 2006 roku występuje w serialu Ranczo. Ciekawostką może być fakt, iż aktor nie opuścił ani jednego odcinka kultowego serialu TVP. To tylko dowód na to, że aktor jest bardzo pracowity i kocha to co robi. Tym bardziej biorąc pod uwagę ten fakt może dziwić nagłe zniknięcie aktora ze sceny. Wszelkie spektakle z artystą zostały nagle odwołane, a nieoficjalnym powodem mają być problemy gwiazdy. Co się dzieję z odtwórcą roli Kusego?

Paweł Królikowski to gwiazda serialu Ranczo TVP. Razem z nim od lat gra Ilona Ostrowska. Czyżby znany poważnie zachorował? Sprawę komentuję żona gwiazdy.
Paweł Królikowski to gwiazda serialu Ranczo TVP. Razem z nim od lat gra Ilona Ostrowska. Czyżby znany poważnie zachorował? Sprawę komentuję żona gwiazdy.

W całej sprawie głos zabrała żona Pawła Królikowskiego – Małgorzata Ostrowska – Królikowska, która poinformowała, iż z jej mężem wszystko jest porządku i wszelkie obawy są po prostu na wyrost.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To nie Durczok prowadził auto?! Zaskakujące informacje

  • Skoro ktoś powiedział, że mąż jest nieobecny z przyczyn zdrowotnych, to na pani miejscu bym się wstrzymała z wywiadem. To nie jest nic poważnego, ale z pewnością jeszcze wymaga czasu, by doszedł do siebie – powiedziała dziennikarzom żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Królikowski wraca na duży ekran

Paweł Królikowski jest znany przede wszystkim z roli Kusego w serialu Ranczo TVP. On i Ilona Ostrowska są bez wątpienia najważniejszymi gwiazdami produkcji telewizji publicznej. W ostatnim czasie sporo się mówi o powrocie kultowej produkcji na mały ekran, lecz na chwilę obecną pewne jest jedynie to, że na podstawie fabuły serialu powstanie film pt. „Ranczo zemsta Wiedźm”.

POLECAMY:

Przerażający efekt serialu Czarnobyl HBO. To się w głowie nie mieści!
Doda miała wypadek podczas koncertu! Runęła z wysokości
Wielka gwiazda w „TZG”! Nikt się tego nie spodziewał
Ile bierze Doda? Kwoty zwalają z nóg!
Wiśniewski wszystko odwołał. Sytuacja była dramatyczna

, , ,