Jackowski nie ma dobrych wiadomości. To lato będzie tragiczne

Wakacje i lato 2020: Krzysztof Jackowski – Jasnowidz z Człuchowa wypowiedział się dla Dziennika Bałtyckiego na temat przebiegu najbliższego lata oraz wakacji.

Niestety wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że wakacje w tym roku będą zupełnie inne niż dotychczas. Sporo w tej kwestii namieszał przede wszystkim koronawirus.

Nadmorskie kurorty w Polsce odczuły już jego negatywne działanie przy okazji majówki, która nie dostarczyła im takich zysków jak to miało miejsce w latach poprzednich. Teraz na dodatek okazuje się, że lato i trwające w tym czasie wakacje ma zepsuć jeszcze jeden czynnik.

Lato 2020: Krzysztof Jackowski przewiduje scenariusz na wakacje

Krzysztof Jackowski to przede wszystkim jasnowidz. O jego wizjach z pewnością słyszał niejeden Polak. Niedawno mężczyzna wypowiadał się na temat skutków , jakie przyniesie w Polsce i na świecie koronawirus. Mogliśmy usłyszeć także jego wizje na temat zaginięcia małego Kacperka.

Teraz Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat zbliżających się coraz większymi krokami wakacji. Co nas czeka już za niecałe dwa miesiące? Czy w tym roku ponownie jak przed rokiem nacieszymy się dostatkiem słońca, a może wręcz przeciwnie?

Krzysztof Jackowski zdradził w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim, jaka będzie pogoda w tegoroczne wakacje. Jego zdaniem nie tylko koronawirus może stanowić utrudnienie w wakacyjnym relaksie. Dużo kłopotów ma sprawić również pogoda. Według Jackowskiego tegoroczne letnie dni mają być raczej deszczowe.

„Oznaki zimy będziemy obserwować zaledwie do końca stycznia. W lutym zacznie się już przedwiośnie, takie ponure, pochmurne, ale z dodatnimi temperaturami. Przewiduję, że lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe. Co prawda, będzie okraszone ładnymi, prawdziwie letnimi dniami, ale będzie tych dni mało. To sprawi, że ogólnie będziemy z pogody 2020 roku niezadowoleni”

– powiedział Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa w rozmowie z „Dziennikiem Bałtyckim”.

Źródło: Dziennik Bałtycki

Polecamy także:

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →