Woźniak Starak opublikowała wpis… Ludzie mają łzy w oczach

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Piotr Woźniak Starak i jego śmierć mocno wstrząsnęła jego żoną (Agnieszka Woźniak Starak) oraz całą polską. Dziś prezenterka stacji TVN na swoim koncie na portalu Instagram postanowiła opublikować film odnoszący się do jej tragicznie zmarłego męża. Bez wątpienia cała sytuacja na długo pozostanie w głowie popularnej gwiazdy stacji TVN. Opublikowane nagranie bardzo mocno wzruszyło internautów, którzy do dziś  łączą się w bólu z całą rodziną Staraków.

Piotr Woźniak Starak

Piotr Woźniak Starak był wybitnym producentem filmowym. Od sierpnia 2016 był żonaty z Agnieszką Woźniak-Starak. Para nie miała dzieci. Mężczyzna zaginął 18 sierpnia 2019 na jeziorze Kisajno k. Giżycka na Mazurach, po tym jak w nocy wypadł do wody z motorówki. Po pięciodniowych poszukiwaniach, 22 sierpnia znaleziono jego zwłoki w jeziorze. Według śledczych przyczyną jego śmierci były rozległe uszkodzenia mózgu spowodowane najprawdopodobniej uderzeniami śruby motorówki,  z której wypadł mężczyzna.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Gąsiewska wygina się w skąpym bikini. Faceci oszaleli

Piotr Woźniak Starak i jego śmierć mocno wstrząsnęła jego żoną (Agnieszka Woźniak Starak) oraz całą polską. Dziś prezenterka stacji TVN na swoim koncie na portalu Instagram postanowiła opublikować film odnoszący się do jej tragicznie zmarłego męża. Bez wątpienia kolejna publikacja znanej prezenterki może chwytać za serca fanów. Agnieszka Woźniak Starak w swoim wpisie nawiązała do filmu jej męża pt. „Ukryta Gra”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Piotr Woźniak Starak i jego śmierć mocno wstrząsnęła jego żoną (Agnieszka Woźniak Starak). Dziś prezenterka stacji TVN na swoim koncie na portalu Instagram
Woźniak Starak/ screen YouTube

Czytaj też: Wojewódzki i Gessler razem! Internauci w ciężkim szoku

„Ten film to trzy lata ciężkiej pracy całego Watchout Studio i wielu innych wspaniałych ludzi. To był ciężki projekt, ale jestem z chłopaków niesamowicie dumna i cieszę się, że przynajmniej w maleńkim stopniu mogłam być jego częścią. Razem z Joasią Sulmirską i Krzyśkiem Arszennikiem przygotowaliśmy making of „Ukrytej gry”, czyli reportaż o kulisach powstawania filmu, a sytuacji kryzysowych, wierzcie mi, nie brakowało. Mogłabym o tym filmie pisać bez końca, o wspaniałej scenografii Allana Starskiego (musicie zobaczyć jak spektakularnie wyczarował Brooklyn na warszawskiej Pradze!), o niesamowitych zdjęciach Pawła Edelmana, o Billu Pullmanie, który jest chyba najbardziej uroczym człowiekiem na świecie, o Piotrku i Krzysiu Tereju, którzy walczyli o tę produkcję jak lwy, ale tak naprawdę chciałam Wam powiedzieć – idźcie na ten film, żeby zobaczyć kawałek naprawdę dobrego światowego kina, które od początku do końca powstało w Polsce” – pisze Agnieszka Woźniak-Starak.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Nie uwierzycie co robi Jessica z „Rolnik szuka żony”! Polacy w szoku
Szok! Joanna Krupa upokorzona przez swoich fanów
Ania i Grzegorz z „Rolnik szuka Żony” zniknęli. Co sie z nimi stało?
To na tym Wiśniewski się wzbogacił! Nie uwierzycie
Wojewódzki znowu obraził miliony Polaków! Tym razem ostro przesadził
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →