Gąsiewska wygina się w skąpym bikini. Faceci oszaleli

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wyjechali razem na wakacje do słonecznego Izraela. Gwiazdy serialu TVP2 „Rodzinka pl” stanowią jedną z najgorętszych celebryckich par w naszym kraju, więc są bacznie obserwowani. Instagram Wiktorii pełny jest zdjęć dokumentujących wyjazd, nad którymi fani rozpływają się z zachwytu. Ostatnio Wiktoria Gąsiewska wrzuciła fotografie siebie w stroju kąpielowym, który co prawda nie jest kusym bikini, ale i tak sprawia, że obserwującym jej profil oczy wypadają z zachwytu.

Młodość ma liczne przywileje. Jednym z nich jest fakt posiadania pięknego, jędrnego ciała, które nie wstyd pokazywać innym ludziom. Z takiego założenia wychodzi chyba Wiktoria Gąsiewska, która na swym profilu w serwisie Instagram często wrzuca zdjęcia w samym bikini.

Czytaj też: Wieniawa się ośmieszyła. Internauci płaczą ze śmiechu!

Tym razem jednak, aktorka znana z serialu TVP2 „Rodzinka pl” umieściła w sieci swoje fotografie, przedstawiające ją w gustownym, jednoczęściowym stroju kąpielowym. Seria zdjęć zrobionych na plaży w Tel Awiwie po raz kolejny unaocznia, jak szczęśliwym mężczyzną jest Adam Zdrójkowski, bo ma przy sobie tak piękną kobietę.

Choć nie jest to bikini, Wiktoria Gąsiewska i tak olśniewa ciałem

WIktoria Gąsiewska ("Rodzinka pl", TVP2) nie w bikini, ale i tak oszałamiająca. Adam Zdrójkowski zrobił jej serię zdjęć przez które Instagram oszalał.
fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

Za szczęściarzy uważają się także liczni fani zgromadzeni na profilu aktorki prowadzonym w serwisie Instagram, którzy tłumnie zbiegli się, by w samych superlatywach komentować fotografie Wiktorii. Trzeba przyznać, że zdjęcia, których autorem jest chyba Adam Zdrójkowski, są pierwsza klasa. Użyty filtr, jednoczęściowy strój Gąsiewskiej i architektura w tle sprawiają, że ma się wrażenie oglądania okładki jakiegoś modowego czasopisma z lat 70. Fakt, że Wiktoria Gąsiewska nie ma bikini, ale gustowny jednoczęściowy strój sprawia, że zostaje nam więcej miejsca na wyobraźnię.

Czytaj też: Doda tak wyszła na scenę! Ludzie nie mieli dla niej litości

Trudno także uniknąć skojarzeń z serialem „Słoneczny partol” choć uroda Gąsiewskiej jest znacznie niej nachalna i wulgarna niż Pameli Anderson. Ogólnie widać, że para celebrytów świetnie się bawi na wakacjach. Zazdrościmy i czekamy na kolejne fotografie.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Szok! Lemieszewski usunięty z Big Brother!
Masakra na parkiecie w TZG! Tym razem Polsat przesadził
Muniek Staszczyk nie żyje?! T.Love podaje oficjalną informację
Edyta Górniak atakuje Cleo. Sprawę komentuję Donatan
Seweryn zaskoczy wszystkich! Popłyną łzy!

, , , ,