Koniec głośnego romansu! Fani w szoku!

Zeszły tydzień w domu Wielkiego Brata obfitował w sensacyjne zdarzenia. Chyba największym z nich było karne usunięcie Dawida. Fani zgromadzeni na portalach Facebook i Instagram są zdania, że padł on ofiarą kolejnej intrygi, którą uknuł Kamil Lemieszewski. Ale odejście Dawida nie oznaczało, że w niedzielę nie pożegnamy się z kolejną osobą. Tym razem po głosowaniu z domem musiała pożegnać się Natalia Dawidowska. Kamil Lemieszewski, choć znowu udało mu się wyjść cało z głosowania, kolejny raz został nominowany do wyjścia przez mieszkańców, co stało się już pewnego rodzaju tradycją w programie produkcji TVN7. A co przyniesie nowy tydzień w show „Big Brother”, który rozpoczyna się dziś, 28 października.

Czytaj też: Magda Gessler odchodzi? Wyjeżdża za granicę!

Po niedzielnym głosowaniu dom Wielkiego Brata opuściła kolejna wyrazista uczestniczka – Natalia Dawidowska, która w ostatnim czasie stała się obiektem westchnień Ewy Kępys. Widzowie zagłosowali, że nie interesuje ich ten wątek i brutalnie stłumili uczucie rodzące się między dwoma kobietami. Na szczęście dla Ewy, ma ona w zanadrzu plan B, którym jest Kamil Lemieszewski, z którym również zdaje się łączyć ją uczucie.

28 października nie zobaczymy już Natalii w programie Big Brother

Nowy "Big Brother" dziś, 28 października na TVN7. "Co tym razem zrobi Kamil Lemieszewski?" pytają fani na portalach Facebook i Instagram.
fot.: Natalia Dawidowska, screen/ Instagram

Potrwa ono przynajmniej do końca tygodnia, bo zarówno Kamil, jak i Ewa są nominowani do wyjścia. Trójkę nominowanych zamyka druga Natalia, która zdaniem wielu fanów komentujących na portalach Facebook i Instagram jest murowaną kandydatką do wyjścia, bowiem jej obecność w programie niewiele wnosi, a związek Ewy i Kamila jest dla widzów ciekawy do śledzenia.

Czytaj też: Mucha dolewa oliwy do ognia. To już oficjalne?!

Tak czy inaczej zdaje się być pewne, że i tym razem Kamil Lemieszewski zachowa prawo do przebywania w domu, bo grono jego fanów – i obrońców – stale się powiększa. A jakie atrakcje Wielki Brat przygotował dla mieszkańców domu w tym tygodniu? Niektórzy spekulują, że ten tydzień przebiegnie pod hasłem zabawy w Halloween, ale czy tak będzie? Tego dowiemy się już dziś, 28 października, oglądając program ‘Big Brother” na TVN7.

źródło: Instagram, Facebook

POLECAMY:

Woźniak Starak opublikowała wpis… Ludzie mają łzy w oczach
Pazura chwali się dziećmi na Instagramie. Nie uwierzycie do kogo są podobne
Szokujący gość w MasterChef! Nie uwierzycie kto to
Gąsiewska wygina się w skąpym bikini. Faceci oszaleli
Wojewódzki i Gessler razem! Internauci w ciężkim szoku
loading...

, , , ,