Magda Gessler odchodzi? Wyjeżdża za granicę!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler to jedna z najbardziej popularnych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje . Hiszpania i Włochy to bez wątpienia dwa kraje, które zaraz po Polsce są drugim domem dla popularnej gwiazdy, która już niedługo ma zamiar podbić widzów telewizyjnych w jednym z tych krajów. Restauratorka o złożonej propozycji otwarcie poinformowała media w jednym z ostatnich wywiadów. Wygląda na to, że polski show biznes zrobił się zbyt mały dla Magdy Gessler. Gdzie gwiazda będzie rozwijać swoją karierę?

Czytaj też: Gąsiewska wygina się w skąpym bikini. Faceci oszaleli

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka w telewizji pracuje od 2010 roku. To wówczas otrzymała propozycję pracy w roli prowadzącej Kuchenne Rewolucje. Bez wątpienia przez ostatnie dziewięć lat Magda Gessler rozwinęła się w roli gwiazdy mediów. Dziś jest przez wielu określana mianem królowej TVN, lecz z jej ostatnich wypowiedzi wynika jasno, że przyszedł czas, aby rozwinąć karierę zagranicą. Gdzie już niedługo ujrzymy Magdę Gessler?

Czytaj też: Wojewódzki i Gessler razem! Internauci w ciężkim szoku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler to jedna z najbardziej popularnych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Hiszpania i Włochy to bez wątpienia dwa kraje, które zaraz po Polsce są drugim domem dla popularnej gwiazdy, która już niedługo ma zamiar podbić widzów telewizyjnych w jednym z tych krajów. Tym razem ów państwem ma być Hiszpania, która jest bardzo bliska sercu gwiazdy TVN. To właśnie w kraju malowniczej Andaluzji oraz Katalonii restauratorka zdobywała wykształcenie oraz spędziła spory okres swojego życia. Program, który ma poprowadzić ma być podobny do polskich kuchennych rewolucji. Myślicie, że Pani Magdzie uda się powtórzyć sukces z polskiego podwórka?

Kim jest Magda Gessler

Magda Gessler to jedna z popularnych gwiazd  TVN i show Kuchenne Rewolucje . Hiszpania i Włochy to dwa kraje, które są drugim domem dla popularnej gwiazdy.
Magda Gessler/ screen YouTube

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka oprócz pracy w telewizji zajmuję się również szeregiem własnych prywatnych interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów. Na dodatek na co dzień królową TVN możemy oglądać również w takich programach kulinarnych jak MasterChef oraz Sexy Kuchnia Magdy Gessler na kanale Food Network Polska.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Nie uwierzycie co robi Jessica z „Rolnik szuka żony”! Polacy w szoku
Szok! Joanna Krupa upokorzona przez swoich fanów
Ania i Grzegorz z „Rolnik szuka Żony” zniknęli. Co sie z nimi stało?
To na tym Wiśniewski się wzbogacił! Nie uwierzycie
Wojewódzki znowu obraził miliony Polaków! Tym razem ostro przesadził
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →