Pazura chwali się dziećmi na Instagramie. Nie uwierzycie do kogo są podobne

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Cezary Pazura i Edyta Pazura postanowili pochwalić się na portalu Instagram jak wyglądają ich dzieci. Znany aktor, który już niedługo wystąpi w filmie „Psy III Ostatnia Krew” wybrał się wraz z rodziną do USA. To właśnie z tego państwa pochodzi najwięcej zdjęć,  oraz relacji wstawianych przez państwa Pazurów w mediach społecznościowych. Pierwszy raz parą celebrytów bardzo otwarcie postanowiła pokazać światu swoje dzieci,  które bez wątpienia za bardzo mocno podobne do swoich rodziców. Co ciekawego słychać u Edyty i Cezarego Pazurów?

Czytaj też: Gąsiewska wygina się w skąpym bikini. Faceci oszaleli

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Cezary Pazura to bez wątpienia jeden z największych polskich aktorów ostatnich lat. Artysta wychował się w miejscowości Niewiadów nieopodal Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie m.in. przez pewien czas był zawodnikiem miejscowej drużyny piłkarskiej – Stal Niewiadów. Aktor jest absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim. W 1986 roku ukończył Łódzką Szkołę Filmową. Jego praca magisterska nosiła tytuł Mój błazen. Z ciekawostek na temat Cezarego Pazury warto wspomnieć,  iż do 27. roku życia był ministrantem. Do dziś podkreśla,  iż religia zajmuję w jego życiu szczególne miejsce.

Cezary Pazura i Edyta Pazura postanowili pochwalić się na portalu Instagram jak wyglądają ich dzieci. Aktor "Psy III Ostatnia Krew" wybrał się do USA.
Pazura/ screen YouTube

Cezary Pazura i Edyta Pazura postanowili pochwalić się swoimi dziećmi na portalu Instagram. Znany aktor, który już niedługo wystąpi w filmie „Psy III Ostatnia Krew” wybrał się wraz z rodziną do USA. Fani byli bardzo mocno zachwyceni publikacjami pary celebrytów, którzy pierwszy raz w tak bardzo odważny sposób zdecydowali się pokazać swoje dzieci. Według fanów córka Cezarego Pazury jest bardzo podobna do mamy, lecz syn to już wykapany tata. Wygląda na to, że Państwo Pazurowie bawili się w USA bardzo dobrze.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Cezary Pazura i jego dzieci

Małżeństwa Cezarego Pazury

Czytaj też: Wojewódzki i Gessler razem! Internauci w ciężkim szoku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Cezary Pazura do tej pory był trzykrotnie żonaty. Z pierwszą żoną, Żanetą, ożenił się 1 kwietnia 1989. Ma z nią córkę Anastazję. W 1994 para podjęła decyzję o rozstaniu. Od 1995 do końca 2007 był żonaty z Weroniką Marczuk, lecz również i to małżeństwo aktora zakończyło się rozwodem. 1 maja 2009 wziął ślub z młodszą o 26 lat Edytą Zając, z którą ma dwie córki, Amelię i Ritę , oraz syna Antoniego Józefa.

Tagi: Cezary Pazura, dzieci, Edyta Pazura, Instagram

POLECAMY TAKŻE:

Nie uwierzycie co robi Jessica z „Rolnik szuka żony”! Polacy w szoku
Szok! Joanna Krupa upokorzona przez swoich fanów

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Ania i Grzegorz z „Rolnik szuka Żony” zniknęli. Co sie z nimi stało?
To na tym Wiśniewski się wzbogacił! Nie uwierzycie
Wojewódzki znowu obraził miliony Polaków! Tym razem ostro przesadził
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →